Google Maps z nową dużą aktualizacją. Użytkownicy Car Play i i Iphone'a dostają nowe świetne funkcje

Nie od dziś wiadomo, że Google Maps są doskonałym wyborem, preferowanym wśród wielu kierowców niezależnie od systemów i urządzeń mobilnych, z jakich korzystają. Fani Apple mają własne Apple Maps, ale zdecydowanie częściej wybierają Google Maps ze względu na funkcje nawigacji. Najnowsze wydanie map amerykańskiego giganta właśnie się pojawiło i wprowadza szereg zmian.

Google Maps z nową dużą aktualizacją. Użytkownicy Car Play i i Iphone’a dostają nowe świetne funkcje
Podaj dalej

Użytkownicy Car Play i Iphone’a mogą instalować najnowsze Google Maps 6.16

Nowa duża aktualizacja Google Maps jest już dostępna na App Store i można ją zainstalować. Regularnie udoskonalana aplikacja zawiera szereg udoskonaleń i nowych funkcji. Ze względu na brak informacji o nowościach ze strony Google, szczegóły zmian nie są znane, ale wiemy, że na pewno pojawiła się jedna duża zmiana.

W wersji 6.16 map amerykańskiego giganta zintegrowano zdjęcia na osi czasu i można je teraz wyświetlać na mapach. Ta nowa funkcja to duża zmiana dla kierowców, ale gdy nie chcą z niej korzystać, mogą ją wyłączyć w ustawieniach.

Bardzo ważną informacją jest to, że aplikacja nie obsługuje iOS 13.3. Dlatego instalacja najnowszej wersji aplikacji Google nie jest możliwa.

google maps ios apple

Aktualizacja wersji systemu operacyjnego to konieczność

Jeśli chcesz korzystać z nowych map od Google, musisz zacząć od aktualizacji systemu iOS do wersji 13.4. Dobrze jest to zrobić, by w przyszłości móc instalować kolejne nowe wersje nawigacji. To przydatna aplikacja, która pozwala kierowcom na komfortowe podróżowanie.

Najnowsza wersja oprócz tego, że zawiera szereg ulepszeń, to jest bardziej stabilna i niezawodna. Te względy decydują o tym, by użytkownicy jak najszybciej postarali się o aktualizację Google Maps, z zastrzeżeniem, że jedynie iPhone’y z systemem iOS 13.4 lub nowszym widzą wersję 16.6 w App Store.

Przeczytaj również