Fiat 500 w edycji specjalnej Hey Google. Oferuje asystenta głosowego i stylistykę giganta technologicznego

Fiat i Google nawiązały współpracę, czego efektem jest specjalna edycja rodziny modelu 500, 500L i crossovera 500X. Nosi ona nazwę „Hey Google”.

Fiat 500 w edycji specjalnej Hey Google. Oferuje asystenta głosowego i stylistykę giganta technologicznego
Podaj dalej

Modele Fiata 500 z edycji „Hej Google”, mają ciekawą stylistykę i wirtualnego asystenta prosto od giganta technologicznego.  Dzięki integracji Mopar Connect z Asystentem Google możesz wchodzić w interakcję z samochodem, za pomocą głosu na inteligentnych głośnikach Google Nest i na smartfonie.

Po prostu powiedz „OK Google, rozmawiaj z My Fiat”

Na hasło „Hej Google, poproś My Fiat o…”, właściciele mogą zdalnie wchodzić w interakcję ze swoimi samochodami. Dowiedzą się na przykład, ile paliwa zostało w zbiorniku, jakie jest ciśnienie w oponach, gdzie zaparkowali albo sprawdzą czy drzwi są zamknięte . Dzięki ” My Fiat Action ” mogą również skorzystać z opcji przesyłania powiadomień na smartfony. To pozwala mieć go na oku, nawet jeśli go nie prowadzą.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Za pomocą Remote Control zarządzanie za pomocą głosu swoim modelem  jest możliwe z dowolnego miejsca: w domu przez Google Nest Hub lub dowolny inny inteligentny głośnik Google Nest, a w drodze przez telefon.

Fiat

Wyjątkowe detale wykończenia Fiata Hey Google przyciągają uwagę

Seria Hey Google Fiat ma dwukolorowe biało-czarne wykończenie nadwozia, specjalne dodatki na nadkolach oraz wzór „molekuły” na słupkach B. Wnętrze utrzymane jest w podobnej tematyce.

Model z edycji specjalnej jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia , hatchback i kabriolet. Fiat  500 Hey Google ma 15-calowe felgi aluminiowe i 7-calowy ekran z systemem informacyjno-rozrywkowym zintegorwany ze smartfonem. Ponadto sześciogłośnikowy system audio, wielofunkcyjną kierownicę, matową srebrną deskę rozdzielczą i regulowane przednie siedzenia.

Oprócz specjalnej kolorystyki można go zamówić w kolorze Blue Italia, Pompeii Grey, Vesuvius Black, Gelato White lub Pastel Grey. Pod maskę moc generuje 70-konna miękka hybryda.

 

Fiat Hey Google 500L i 500X w kilku wersjach silnikowych

Nieco większego Fiata 500L Hey Google wyposażono w 16-calowe koła, nowe siedzenia, matowo-srebrną deskę rozdzielczą, 7-calowy ekran z systemem informacyjno-rozrywkowym i manualną klimatyzację. Do wyboru są dwa warianty silnikowe: 95-konna benzyna o mocy 95 KM lub 1,3-litrowy silnik wysokoprężny o mocy 95 KM. .

Wśród ulepszeń edycji specjalnej 500X Hey Google, znajdują się dodatkowo wycieraczki z czujnikiem deszczu oraz reflektory z czujnikiem zmierzchu. Ponadto w ofercie są tylne czujniki parkowania, przedni podłokietnik i fotel kierowcy z regulacją wysokości. Wśród dostępnych kolorów są Cinema Black, Moda Grey, Blue Italia, Silver Grey, Gelato White i Passione Red. Gama silników obejmuje dwa warianty silników benzynowych o mocy 120 i 150 koni. Ponadto producent oferuje dwa  silniki wysokoprężne, o mocy 95 i 130 KM.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Wraz z samochodem klienci otrzymują zestaw, który zawiera torbę Google,  dostosowane urządzenie Nest Hub, list powitalny z instrukcjami konfiguracji i specjalną obudowę kluczyka. W związku z tym, że jest to nowość, ceny za to Google’we miejskie cacko, nie są jeszcze znane.

Fiat 500L Hey Google
edycja Hey Google
500X wnętrze Hey Google edition
Fiat 500X Hey Google
Fiat 500X

Przeczytaj również