Dacia uruchomiła świetną aplikację. Wszyscy mogą z niej skorzystać

Producent popularnej marki Dacia nie przestaje zaskakiwać swoją pomysłowością. Tym razem zaproponował wszystkim chętnym aplikację, która wprowadza nas w świat rzeczywistości rozszerzonej z modelami rumuńskiej marki.

Dacia uruchomiła świetną aplikację. Wszyscy mogą z niej skorzystać
Podaj dalej

Dacia AR pozwala doświadczać nowego sposobu prezentacji samochodu

Aplikacja o nazwie Dacia AR pozwala na oglądanie modeli producenta w rozszerzonej rzeczywistości. Mówiąc prościej, dowolny model Dacii możesz obejrzeć w pełnym wymiarze za pośrednictwem urządzenia mobilnego lub tabletu.

W ten sposób można oglądać nie tylko samochód z zewnątrz, ale także jego wnętrze. Producent oferuje również możliwość przetestowania określonych urządzeń będących na wyposażeniu samochodu.

Samochód Dacii można umieścić w garażu, na parkingu lub na ulicy. Aplikacja pozwala go zbliżyć, wejść do środka i obejrzeć każdy detal wyposażenia danego modelu.

dacia AR nowa aplikacja producenta
Dacia AR

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać w App Store i Google Play

Dacia AR to świetny sposób na to, by zaprezentować samochody, których akurat może nie być w salonie. Dlatego świetnie się sprawdzi jako narzędzie dla handlowców. Nie wymaga żadnych inwestycji w sprzęt do obsługi i jest darmowa. Tym samym firma przechodzi na technologię cyfrową, by trafić do większej ilości klientów.

Aplikacja jest owocem współpracy Dacii ze SCALE-1 PORTAL, francuskim start-upem technologicznym. To przydatne narzędzie może służyć do bliższego poznania nowej gamy modeli Dacii, które przeszły metamorfozę wizualną. Przyszli klienci mogą w niej wizualizować wyposażenie w nadchodzących samochodach.

Wiadomo już, że nowy Duster otrzyma po raz pierwszy składane elektrycznie lusterka oraz czujniki deszczu. Rumuńska marka zapowiedziała również wprowadzenie nowych wersji wyposażenia: Access, Essential, Expression, Journey/Extreme.

Nową Dacią pojedziesz wolniej niż dotychczas. Marka ogranicza prędkość

 

Przeczytaj również