Android Auto 7.6 jest już dostępny i można już testować nowe udoskonalenia wersji beta

Kierowcy, którzy korzystają w swoich samochodach z Android Auto i lubią być na bieżąco, z kolejnymi ulepszeniami aplikacji od Google mogą pobrać najnowszą aktualizację. To najlepszy sposób, by sprawdzić, czym dysponuje najświeższa wersja.

Android Auto 7.6  jest już dostępny i można  już testować nowe udoskonalenia wersji beta
Podaj dalej

Jeśli nie obawiasz się błędów możesz testować nową kompilację wersji beta Android Auto

Testowanie na bieżąco najnowszych ulepszeń aplikacji Android Auto 7.6 jest już możliwe. Chętni na testowanie mogą już zainstalować wersję beta opracowaną przez Google i zbierać nowe doświadczenia na przejażdżkach.

Na publiczną premierę przyjdzie jeszcze poczekać, bo pojawi się pod koniec kwietnia lub na początku maja. Do tego czasu Google będzie ją udoskonalać, w związku z tym dziennik zmian nie został jeszcze udostępniony. Użytkownicy muszą sami przetestować, co nowego oferuje.

To najlepsza opcja dla zaawansowanych użytkowników, którzy wiedzą, jak zbierać i przesyłać do Google informacje o błędach.

google android auto alpine
Alpine

Google aktywnie pracuje nad poprawą Coolwalk

Pierwsze wrażenie z wersji testowej aplikacji  nie generuje wielkich zmian, co może oznaczać, że producent skupił się jedynie na udoskonaleniach aplikacji.

Obecnie Google udoskonala swoją funkcję o nazwie Coolwalk, która pozwoli użytkownikom aplikacji na uzyskanie interfejsu podobnego do CarPlay. Umożliwi to uruchamianie wielu aplikacji na tym samym ekranie.

Amerykański gigant nieustannie nad nią pracuje, co widać w najnowszych wersjach beta. Jak pisze Autoevolution, firma omówi odświeżenie aplikacji na wiosennej konferencji. Publiczna premiera może nastąpić latem.

Google skrycie pracuje nad dużą aktualizacją Android Auto. Oto co ukrywa

 

Przeczytaj również