Nowy darmowy dodatek do Gran Turismo 7 już jest. Trzy nowe samochody, Cafe Menu i więcej

Gran Turismo 7 jest już dostępne od dłuższego czasu, ale studio Polyphony wciąż ulepsza popularną grę. Dziś rano pojawiła się bezpłatna majowa aktualizacja do wersji 1.34 i jest pełna nowej zawartości. Gracze otrzymają dostęp do trzech nowych samochodów, dwóch krajobrazów Scapes, a także dodatkowe menu w kawiarni i nowe opcje wymiany silników. 

Nowy darmowy dodatek do Gran Turismo 7 już jest. Trzy nowe samochody, Cafe Menu i więcej
Podaj dalej

Gran Turismo z kolejną aktualizacją

gran-turismo-7

Listę aktualizacji Gran Turismo 7 rozpoczyna Nissan Skyline GT-R NISMO z 1990 roku. Choć może to brzmieć jak kolejny Skyline w grze, ten faktycznie jest wyjątkowy. Japoński producent wyprodukował tylko 500 egzemplarzy dla całego świata. To auto powstało tylko po to, aby uzyskać homologację do wyścigów w grupie A. 

Następna w kolejce jest Alfa Romeo Giulia Sprint Veloce z 1967 roku. Samochód wyposażony jest w 4-cylindrowy silnik DOHC o pojemności 1,6 litra i mocy zaledwie 104,6 KM. Na szczęście auto waży tylko 950 kilogramów, więc świetnie się prowadzi i rozwija maksymalną prędkość 177 km/h. 

Jako trzeci samochód mamy Greening Auto Company Maverick. Auto łączy klasyczny wygląd Forda Mavericka z 1971 roku z 7-litrowym silnikiem V8 o mocy 1183 KM z podwójnym turbodoładowaniem. Aktualizacja nie kończy się jednak tylko na trzech nowych samochodach. 

gran-turismo-7

Brak nowych torów, ale jest coś „ekstra”

Kierowcy Gran Turismo 7 mogą teraz wymieniać silniki bezpośrednio z menu „Konserwacja i serwis samochodu” w GT Auto. Ta opcja będzie dostępna od poziomu kolekcjonera 50. 

Gracze na poziomie 50 mogą również wyposażyć części „Ultimate” w sklepie tuningowym. Polyphony Digital nie zagłębiło się w to, co będzie dostępne, ale powiedziało, że sekcja dodaje więcej opcji strojenia, a także rzadkie części. Zrzuty ekranu z gry pokazują tytanowe korbowody i tłoki, redukcję wagi na piątym etapie i więcej opcji w menu.

Dostępne są również dwa nowe menu Cafe, SEMA Gran Turismo Award i Group A. Wreszcie aktualizacja obejmuje również dwie nowe lokalizacje zdjęć Scapes, Stadion Narodowy i Łąkę District. 

gran-turismo-7

Przeczytaj również