Nowy darmowy dodatek do Gran Turismo 7. 3 nowe samochody i coś dla fanów muzyki

Nowy darmowy dodatek do Gran Turismo 7 jest już dostępny do pobrania. Gracze będą mogli sięgnąć po trzy nowe samochody – Hondę Civic Type R, zmodyfikowanego Civika EX oraz wyścigową Mazdę 3. Co ciekawe, zmodyfikowany Civic EX z 1992 roku zdobył nagrodę Gran Turismo na targach SEMA w 2017 roku. 

Nowy darmowy dodatek do Gran Turismo 7. 3 nowe samochody i coś dla fanów muzyki
Podaj dalej

Nowy dodatek do Gran Turismo 7

honda-civic-gran-turismo-7

To dobra wiadomość dla fanów sportowych hatchbacków, ponieważ wprowadza ona trzy nowe samochody, które z pewnością ekscytują graczy.

Pierwszym nowym samochodem dodanym do symulatora wyścigów jest Honda Civic Type R generacji FL5, najnowsza i najlepsza wersja prawdopodobnie najlepszego hot hatcha na świecie. Recenzenci i właściciele samochodów zachwycali się nowym Civikiem Type R od chwili jego premiery i pomimo tego, że w dalszym ciągu musi stawić czoła coraz potężniejszej konkurencji, udowodnił, jak wyjątkowy może być samochód z napędem na przednie koła.

honda-civic-gran-turismo-7

Do gry dodano także bardzo wyjątkową Hondę Civic EX z 1992 roku. Wspomniany Civic zdobył nagrodę „Gran Turismo Award” na targach SEMA w 2017 roku i od tego czasu został dodany do Gran Turismo 7. Został zbudowany przez współwłaściciela sklepu tuningowego Garage RCR i zawiera wiele imponujących modyfikacji. Obejmuje to wiele zmian aerodynamicznych, w tym masywny przedni splitter i duże tylne skrzydło, które przekształcają go w wyjątkowe narzędzie do gąsienic. Napędza go wysokoobrotowy, wolnossący, czterocylindrowy silnik VTEC o pojemności 2,0 litra.

Nie tylko Honda

honda-civic-gran-turismo-7

Trzeci samochód dodany do gry w tym miesiącu to wyścigowa wersja Mazdy3, znana jako GR.4. Samochód dołącza do wielu innych samochodów wyścigowych klasy GR.4 w grze i znacznie różni się od drogowej Mazdy3. Na przykład ma zmienione nadwozie z poszerzonymi nadkolami z przodu i z tyłu. Ma także dostosowany przedni pas i duży tylny spojler. Traxion zauważa, że wygląda bardzo podobnie do Mazdy3, która ściga się w klasie ST-Q w japońskiej serii Super Taikyu.

Dopełnieniem aktualizacji Gran Turismo 7 są dwa nowe menu kawiarni, z których jedno skupia się na Porsche. A druga celebruje wszystko, co związane z Toyotą. Jest także nowy „rajd muzyczny”.

Przeczytaj również