Kierowco, już nigdy więcej nie tankuj bez Google Maps! Nowa funkcja = duże oszczędności

Nowa funkcja Google Maps pozwoli ci sprawdzić ceny benzyny bezołowiowej 95 i 98, a także paliwa typu Diesel na polskich stacjach. Amerykański gigant dodał nową funkcję, która pomoże polskim kierowcom znaleźć stacje benzynowe z najniższą ceną paliwa. 

Kierowco, już nigdy więcej nie tankuj bez Google Maps! Nowa funkcja = duże oszczędności
Podaj dalej

Google Maps pokaże koszt paliwa

Ta funkcja popularnej nawigacji była do tej pory dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Na początku stycznia pojawiła nie w aplikacjach Google Maps użytkowników niektórych europejskich krajów, takich jak Hiszpania, czy Niemcy. Wreszcie aktualizacja jest już dostępna w Polsce. 

Dzięki nowej funkcji szybko sprawdzam ceny benzyny bezołowiowej Pb95 i Pb98, a także oleju napędowego ON. 

Funkcja domyślnie pokaże cenę paliwa Pb95, natomiast po wejściu w zakładkę opcje pokaże pozostałe koszty. Google Maps pomoże ci również znaleźć najtańszą stację w okolicy. 

Drogi Diesel i benzyna, więc warto korzystać

google-maps-diesel-benzyna-ceny-paliw

Wyszukiwania można dokonać także z poziomu wyszukiwarki Googe, wpisując słowo „stacje benzynowe” lub korzystając z odpowiedniej ikony w aplikacji. Dostępne informacje pochodzą z najważniejszych placówek w każdym mieście. Jeśli więc twojej ulubionej stacji nie ma na mapie, oznacza to, że nie przekazuje ona swoich informacji bezpośrednio do Google. 

Do tej pory sprawdzanie cen paliw na stacjach benzynowych było bardzo utrudnione. Teraz możemy idealnie zaplanować podróż, wyszukując najtańsze paliwo na drodze. To naprawdę bardzo korzystne i w świetle wysokich cen paliw, polecamy korzystać z tej nowej funkcji.

Przeczytaj również