Czy Elon Musk całkowicie postradał zmysły? Handluje szortami Tesla z napisem "S3XY". Cena z kosmosu!

Elon Musk i Tesla rozszerzają swój asortyment o kultowe szorty z lat 80. Kontrowersyjny multimiliarder opublikował na Twitterze post dotyczący nowego produktu w sklepie Tesli. To jeden z najciekawszych towarów, jakie tam zobaczysz, a zarazem… najbardziej niepotrzebny. 

Czy Elon Musk całkowicie postradał zmysły? Handluje szortami Tesla z napisem „S3XY”. Cena z kosmosu!
Podaj dalej

Czego jeszcze nie sprzedaje Elon Musk?

Elon Musk Tesla szorty

Oto krótkie szorty od Tesli. Są dostępne w cenie 69,42 dolarów (277 złotych). To wszystko wydaje się być jednym wielkim żartem, ale tak nie jest. Spodenki od Tesli są dostępne na oficjalnym sklepie amerykańskiego producenta samochodów. 

Spodenki przypominające nam lata 80. będą dostępne w pięciu rozmiarach: XS, S, M, L i XL. Produkt ten należy do limitowanej edycji, więc jeśli jesteś zainteresowany, musisz się spieszyć. Nam ciężko w to uwierzyć, ale Musk sprzedał już… ponad 20 000 egzemplarzy tych spodenek. 

Cena kosmiczna jak jego projekt SpaceX

Oto dokładny opis szortów na stronie internetowej Tesli:

Świętuj lato z krótkimi spodenkami Tesla. Biegaj niczym wiatr lub baw się jak Liberace dzięki naszemu czerwonemu, satynowemu i złotemu wykończeniu. Zrelaksuj się przy basenie lub w salonie przez cały rok, korzystając z naszych krótkich spodenek Tesla z limitowanej edycji. Mają charakterystyczne logo Tesli z przodu i napis „S3XY” z tyłu. Ciesz się wyjątkowym komfortem. 

Cóż… Trudno nam uwierzyć, ale wygląda na to, że spodenki Elona Muska to będzie hit tego lata. Czy bylibyście skłonni wydać na nie prawie 300 złotych?

Przeczytaj również