28 września w ALDI pojawi się nowy gadżet. Kosztuje 2,60 zł za dzień i znacząco obniża rachunki za ogrzewanie

Jeszcze nie tak dawno narzekaliśmy na męczące upały, a już wkrótce nadejdzie zima i nowe powody do narzekania. Wraz ze spadkiem temperatur w miarę zbliżania się chłodnych miesięcy jesienno-zimowych, wielu z nas martwi się o ogrzewanie swoich domów. Już za kilka dni w sklepach sieci ALDI pojawi się niesamowity gadżet obniżający rachunki za ogrzewanie. 

28 września w ALDI pojawi się nowy gadżet. Kosztuje 2,60 zł za dzień i znacząco obniża rachunki za ogrzewanie
Podaj dalej

Zimowy gadżet wraca do sklepów ALDI 

ogrzewanie-suszarka
fot. freepik

W obliczu kryzysu energetycznego koszty rosną. Wielu z nas nie chce płacić wygórowanych rachunków za włączone ogrzewanie. Dlatego ogromną popularnością cieszy się gadżet ALDI Heated Airer, który będzie dostępny w sklepach już za kilka dni. 

Nietypowy grzejnik kosztuje 210 złotych, a jego działanie przez 8 godzin nie będzie kosztować więcej niż 2,65 złotego. ALDI twierdzi, że uruchomienie grzejnika kosztuje 32 grosze na godzinę. Choć to będzie zależało także od mocy urządzenia. 

Nawet jeśli użyjemy go kilka razy w tygodniu, nie dłużej niż 4 godziny, łączny koszt nie powinien przekroczyć 190 złotych rocznie. 

pompa pompy ciepła f-gazy unia europejska
Pixabay

Duży grzejnik o mocy 230 W można podłączyć do prądu i posiada on 20 rur grzewczych. Dzięki temu można używać go do suszenia ubrań, jednak wiele osób w przeszłości korzystało z niego do dogrzewania swoich mieszkań. 

Trzeba się jednak spieszyć 

Grzejnik wraca do sklepów ALDI 28 września. Na pewno pojawi się w sieci sklepów w całej Wielkiej Brytanii, jednak warto polować na niego także w Polsce. Urządzenie w poprzednich edycjach było hitem, a gdy wyprzedany zostanie cały asortyment, nie wróci na półki sklepowe. Wszystko dlatego, że grzejnik będzie dostępny w ramach zakupu specjalnego. Oznacza to, że nie będzie uzupełniany. 

ALDI jest jednym z tańszych dostawców tego rodzaju grzejników. Warto jednak zawsze porównać ceny w internecie, ponieważ inni sprzedawcy detaliczni mają w swoich ofertach podobne produkty. 

Przeczytaj również