Daisy Ridley ujawnia pomysł na nowy film Star Wars. "Jest fajny jak cholera"

Gwiazda najnowszych filmów z cyklu Star Wars, Daisy Ridley, twierdzi, że pomysł na kolejne produkcje jest „fajny jak cholera”. Brytyjska aktorka dodała, że jest podekscytowana możliwością wykonania tej pracy. Aktorka ponownie wcieli się w postać Rey w filmie reżyserowanym przez Miss Marvel – Sharmeen Obaid-Chinoy. 

Daisy Ridley ujawnia pomysł na nowy film Star Wars. „Jest fajny jak cholera”
Podaj dalej

Aktorka ponownie wcieli się w postać Rey

daisy-ridley-rey
fot. Star Wars

Akcja kolejnego filmu z udziałem Daisy Ridley będzie rozgrywać się 15 lat po zakończeniu trylogii stanowiącej kontynuację Gwiezdnych Wojen. W rozmowie z Variety aktorka ujawniła, jak bardzo jest podekscytowana z pierwszą kobietą-reżyserką serii i ujawniła niesamowity pomysł na nową historię. 

Daisy Ridley: – Jestem podekscytowana możliwością wykonania tej pracy. Ale nie dlatego, że Sharmeen jest kobietą. Jej filmy dokumentalne są niesamowite. Jej pomysł na tę historię jest cholernie fajny. Bez spoilerów, ale podsumowała mi całą historię. Gdyby to nie było niesamowite, pomyślałabym: „Zadzwoń do mnie za pięć lat”. Ale warto. 

Gwiazda opowiadała dalej, jak odmienne będą jej doświadczenia, gdy będzie przygotowywać się do powrotu do roli Rey. Od czasu ostatniego filmu z odległej galaktyki Daisy Ridley zagrała m. in. ważną rolę w „Morderstwie w Orient Expressie”.

Daisy Ridley przywróci balans w galaktyce?

daisy-ridley-rey
fot. Star Wars

Daisy Ridley: – Tyle się dla mnie wydarzyło od sagi Skywalkerów. Czuję się teraz jak dorosła. Kiedy zaczynałam, miałam jakieś 20 lat. Byłam najmłodsza na planie. Zajęło mi to dwa pierwsze filmy z serii Gwiezdnych Wojen aby poczuć, że jestem godna tego, by tam być. Teraz mam 30 lat. Całościowo czuję się zupełnie inaczej. Mogłam pracować z innymi filmowcami i mam nadzieję, że poprawiłam się jako aktorka. 

Choć większość szczegółów fabuły filmu trzymana jest w tajemnicy, prawdopodobnie Rey odegra ważną rolę w odbudowie nowego porządku świata Jedi. 

Aktorka ogłosiła swój udział w filmie jeszcze podczas zeszłorocznej konwencji. Po wyjściu na scenę Ridley wyraziła swoją wdzięczność nowej reżyserce za sprowadzenie jej z powrotem do serii. 

Daisy Ridley: – Jestem bardzo podekscytowana możliwością uczestniczenia w uroczystościach z wami wszystkimi w Londynie. Dziękuję Sharmeen za przyjęcie mnie z powrotem. Bardzo się cieszę, że mogą kontynuować tę podróż.

Na chwilę obecną nie wiemy jednak, kiedy pojawi się kolejny film z udziałem Rey. Ale najbliższą produkcją ze świata Star Wars, która pojawi się w kinach będzie Mandalorian and Grogu. To kontynuacja hitowego serialu o podobnym tytule.

Przeczytaj również