YouTube wprowadza nową funkcję dla użytkowników. Wcześniej była tylko w pakiecie premium

YouTube postanowił wprowadzić w ostatnim czasie kolejne udogodnienia dla swoich użytkowników. Tym samym jedna z funkcji, która była tylko dostępna w pakiecie premium, jest już teraz udostępniona za darmo dla wszystkich użytkowników. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

YouTube wprowadza nową funkcję dla użytkowników. Wcześniej była tylko w pakiecie premium
Podaj dalej

YouTube wprowadza dla użytkowników funkcję z pakietu premium. Będziecie z niej zadowoleni

zakaz robienia zdjęć fotografowania nagrywania zdjęcia
fot. freepik

YouTube ostatnio wprowadził sporo reklam, aby zachęcić użytkowników do wykupu funkcji premium. Teraz jednak postanowił zrobić ukłon w stronę swoich widzów i umożliwił im korzystanie z funkcji, która wcześniej dostępna była tylko i wyłącznie dla osób, które posiadały płatny pakiet. Chodzi o funkcję obraz w obrazie, znana pod nazwą picture-in-picture. Była ona do tej pory dostępna tylko w pakiecie premium. A to całkiem korzystny bajer, z którego warto na co dzień korzystać.

Funkcja picture-in-picture polega w skrócie na tym, że film jest minimalizowany do formatu małego odtwarzacza, co pozwala oglądać treści i używać innych aplikacji na urządzeniu mobilnym. Daje to ogromny komfort i pozwala się zająć w jednym momencie kilkoma czynnościami, co do tej pory bez posiadania pakietu premium nie było możliwe dla „zwykłych użytkowników”.

Polityka firmy może dziwić, patrząc na poprzednie działania. Mimo tego, są powody do zadowolenia

sklep google play aplikacja wirus telefon na telefonie
fot. Kamil Wrzecionko

Z informacji przedstawionych przez serwis antyweb.pl wynika, że YouTube chce zmieniać teraz swoją politykę związaną z płatnymi funkcjami. Jest to o tyle zaskakujące, że YT wcześniej przeprowadzało kilka akcji, które miały na celu zmuszenie użytkowników do wykupienia pakietu premium. Dziwne zatem, że teraz odtwarzanie w tle, tak pożądane przez użytkowników, jest dostępne. Ale nie pozostaje nic innego, jak się z tego cieszyć i korzystać. Czekamy na kolejne udogodnienia.

Przeczytaj również