TIDAL obniża ceny abonamentu dla użytkowników. Oferta zmieni się nie do poznania

TIDAL postanowił obniżyć ceny abonamentu dla użytkowników. Nie jest to jednak aż tak zero-jedynkowa sytuacja. Dojdzie do sporej zmiany w ofercie platformy streamingowej. Szczegóły na ten temat znajdziecie w naszym artykule, w którym szerzej zajęliśmy się tą sprawą.

TIDAL obniża ceny abonamentu dla użytkowników. Oferta zmieni się nie do poznania
Podaj dalej

Od kwietnia nowy cennik w TIDAL. Użytkowników platformy czekają spore zmiany

eu wkracza d telefonów
Pixabay

TIDAL to platforma muzyczna, z której co miesiąc korzysta wielu użytkowników. Serwis oferuje świetną jakość dźwięku w jakości do 24 bitów, 192 kHZ, a także format dźwięku przestrzennego Dolby Atmos oraz Sony 360 Reality Audio, co przyniosło platformie wielu zwolenników. Teraz ceny abonamentu dla użytkowników mają ulec zmianie, podobnie jak i cała oferta.

Podstawwowy plan TIDAL, który umożliwia słuchanie muzyki w jakości do 16 bitów, 44,1 kHZ kosztuje aktualnie 21,99 zł miesięcznie. Od kwietnia pojawi się jednak zupełnie nowy cennik, który ma na celu zachęcenie do korzystania z usługi większej liczby użytkowników. Zmiany będą bardzo szerokie.

„Aktualizujemy ceny usług TIDAL na całym świecie. Od 10 kwietnia 2024 r. subskrybenci będą mogli uzyskać dostęp do wszystkich obecnych funkcji streamingowych, w tym wszystkich formatów audio premium w ramach jednego rodzaju subskrypcji o nazwie TIDAL. Dodatkowe funkcje, pozwalające uzyskać dostęp do katalogu TIDAL na sprzęcie i oprogramowaniu DJ, będą dostępne za dodatkową miesięczną opłatą” – informuje TIDAL w najnowszym komunikacie.

W jakich krajach zostaną wprowadzone zmiany?

unia europejska telefon smartfon bateria wymiana
Pixabay

Zmiany dotyczą wszystkich krajów, w których można korzystać z tej platformy. Użytkownicy TIDAL HiFi i Plus zostaną po zmianach przeniesienie do nowego rodzaju subskrypcji, która zaoferuje im dostęp do 110 mln utworów w bezstratnej jakości. Zmiany dotyczą też użytkowników, którzy na co dzień korzystają ze sprzętów i oprogramowania DJ. Co sądzicie o tych korektach? Korzystacie na co dzień z TIDAL-a? Dajcie nam znać!

źródło: antyweb + TIDAL

Przeczytaj również