Spotify wprowadza nową opcję abonamentową dla użytkowników. Będziecie z niej zadowoleni

Spotify postanowiło wprowadzić nową opcję abonamentową dla swoich użytkowników. W Stanach Zjednoczonych pojawiła się opcja z dostępem do audiobooków. Czy można jej spodziewać się także w naszym kraju? Odpowiedź na to pytanie poznacie w naszym artykule, w którym szerzej zajmujemy się tym tematem.

Spotify wprowadza nową opcję abonamentową dla użytkowników. Będziecie z niej zadowoleni
Podaj dalej

Spotify wprowadza nowy plan abonamentowy dla klientów. Będziecie z niego zadowoleni, jak trafi do Polski

spotify
spotify

Spotify w ostatnim czasie oprócz muzyki stara się zapewnić subskrybentom także inne atrakcje. Jedną z nich są audiobooki, które zostały już wprowadzone w Stanach Zjednoczonych. „Spotify nieustannie wprowadza innowacje, aby zapewnić najlepszą możliwą ofertę dla każdego rodzaju fanów audio. Odkąd uruchomiliśmy Audiobooki w Premium, zaobserwowaliśmy 45% wzrost liczby darmowych użytkowników wyszukujących i korzystających z treści audiobooków każdego dnia. Teraz wprowadzamy nową opcję planu, aby dać naszym słuchaczom szeroki wybór” – czytamy w komunikacie zamieszczonym przez firmę.

Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych mogą tym samym skorzystać z nowego planu, który oferuje im dostęp do 200 tysięcy tytułów. Koszt to 10 dolarów miesięcznie. W tej cenie użytkownicy mają dostęp do 15 godzin materiałów miesięcznie, a wszystko to ma miejsce z poziomu aplikacji. Spotify w przyszłości zamierza poszerzyć liczbę planów dla subskrybentów, aby jeszcze bardziej sprostać ich oczekiwaniom, jeśli chodzi o korzystanie z audiobooków.

Firma skupia się nie tylko na muzyce, ale także na podcastach i audiobokach

fot. Freepik

Spotify od dłuższego czasu oferuje klientom podcasty, a teraz przerzucili się także na audiobooki. Czekamy aż temat zawędruje na rynek Polski, gdzie taka usługa zapewne będzie kosztować około 40 złotych miesięcznie. Póki co jednak nowa funkcja obowiązuje tylko w Stanach Zjednoczonych. Jak tylko to się zmieni, niezwłocznie was o tym poinformujemy.

źródło: Spotify + antyweb

Przeczytaj również