Slack zmieni się nie do poznania. Nowe funkcje odmienią aplikację

Slack to komunikator, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Teraz postanowiono wprowadzić do niego nowe funkcje, które usprawnią korzystanie z tej aplikacji. Wszystko zapowiada się bardzo ciekawie, dzięki czemu osoby, które korzystają ze Slacka, powinny być zadowolone!

Slack zmieni się nie do poznania. Nowe funkcje odmienią aplikację
Podaj dalej

Slack wprowadza nowe funkcje. Aplikacja posłużyła się przy nich sztuczną inteligencją

Slack
Slack

Slack z każdym rokiem rozbudowuje swój komunikator. Teraz dzięki sztucznej inteligencji w aplikacji pojawią się zupełnie nowe funkcje. Dzięki nim będzie można między innymi dzięki jednemu kliknięciu wygenerować podsumowanie nieprzeczytanych wiadomości. Będzie to przydatne z pewnością zwłaszcza po powrocie z urlopu, kiedy to przeczytanie wiadomości służbowych zajmuje sporo czasu. Ale to nie koniec udogodnień.

Slack dzięki sztucznej inteligencji będzie potrafił integrować m.in. podsumowania dokumentów z Notion czy też pojawi się specjalna opcja zadawania pytań i przeszukiwania chmury Box. Wszystko z korzyścią dla użytkowników. Slack zapewnia, że wszystkie dane klientów będą chronione i nie będą wykorzystywane do obsługi firm. Przedstawiciele komunikatora dodali również, że zbierane przez nich dane nie będą wykorzystywane do testowania nowych funkcji.

Nowe funkcje jak na razie dostępne są tylko dla użytkowników apki z językiem angielskim. Kiedy udogodnienia pojawią się w języku polskim?

Slack
Slack

Nowe funkcje jak na razie są dostępne tylko dla wersji aplikacji z językiem angielskim. Kiedy nowe funkcjonalności pojawią się w języku polskim? Trudno jak na razie oszacować, ale jedno jest pewne – prace nad tym trwają i w niedalekiej przyszłości wszyscy użytkownicy Slacka będą mogli skorzystać z nowych udogodnień, które sprawią, że aplikacja będzie jeszcze bardziej przyjazna dla użytkowników podczas codziennego korzystania.

Przeczytaj również