Revolut wprowadza w Polsce własny terminal płatniczy. Jak będzie działał?

Revolut jest coraz bardziej popularny w Polsce. Nie ma w tym nic specjalnie dziwnego, biorąc pod uwagę, że karta ta umożliwia nam dokonywanie opłat niemal na całym świecie. Teraz w naszym kraju debiutuje usługa Revolut Reader. Na czym będzie ona polegała? Tego dowiecie się z naszego artykułu, w którym szerzej zajmujemy się tym tematem.

Revolut wprowadza w Polsce własny terminal płatniczy. Jak będzie działał?
Podaj dalej

Revolut wprowadza w Polsce usługę dla przedsiębiorców. Ma ona jeszcze bardziej ułatwić im życie

bankomat pieniadze karta
fot. freepik

W Polsce zostaje wprowadzona usługa Reader, oferowana przez wspomnianą wyżej popularną aplikację. Jest to pewnego rodzaju terminal płatniczy, który ma mieć wpływ na zwiększenie wygody użytkowników. Revolut Reader jest niewielkim urządzeniem, które umożliwia przyjmowanie płatności z kart debetowych i kredytowych oraz obsługę płatności systemami mobilnymi. Dzięki systemowi dobowemu, właściciel karty ma dostęp do środków już następnego dnia. Po pełnym naładowaniu, terminal może pracować nawet przez cały dzień.

Urządzenie jest dostępne dla użytkowników, którzy posiadają konta Revolut Business. Koszt urządzenia to 199 złotych. Opłata za transakcję wynosi 0,8 proc. i 0,10 zł w przypadku kart krajowych, a przy transakcjach międzynarodowych – 2,6 proc. i 0,10 zł. Revolut Reader można swobodnie łączyć z innymi systemami sprzedaży.

Firma przy tworzeniu nowych produktów, kieruje się dobrem klientów. I oby tak dalej

zakupy karta pieniadze
fot. freepik

„Gdy tworzymy nowe produkty, myślimy o potrzebach klientów. Szybkie, proste i wygodne urządzenie Reader ma za zadanie ułatwić życie przedsiębiorcom. Kompaktowy czytnik kart mieści się w kieszeni, ma mocną baterię i wraz z kontem oraz aplikacją mobilną Revolut Business przyspiesza sprzedaż i dostęp do środków. Oszczędność czasu i pieniędzy, bezpieczne transakcje, efektywne procesy w firmie, to nasze mocne argumenty” – tłumaczy Paweł Odziemczyk, Head of Sales CEE w firmie.

źródło: antyweb.pl

Przeczytaj również