Microsoft odświeżył usługę OneDrive. Zmiany jak najbardziej na plus

Użytkownicy Microsoft OneDrive w wersji webowej w ostatnim czasie mogli zauważyć nowy interfejs. Wszystko z powodu prac, jakie zostały wprowadzone w aplikacji. OneDrive zyskał także nowe funkcjonalności. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule, w którym szerzej przyjrzeliśmy się tym zmianom.

Microsoft odświeżył usługę OneDrive. Zmiany jak najbardziej na plus
Podaj dalej

OneDrive z nowym interfejsem. Microsoft wprowadził zmiany – trzeba ocenić, że są one na plus

Microsoft postanowił odświeżyć interfejs OneDrive, aby dostosować go do współczesności. Usunięty został niebieski kolor z górnego paska oraz dodano kilka nowych funkcjonalności. Dzięki temu OneDrive przypomina teraz swoim wyglądem Windowsa 11, będąc jego tożsamym elementem. Zmiany są już udostępnione dla użytkowników, ale Microsoft zapowiada, że w praktyce będą jeszcze wprowadzane przez cały miesiąc.

Wszyscy użytkownicy powinni dostrzec zmiany w interfejsie OneDrive do końca lutego bieżącego roku. Oprócz odświeżonego wyglądu, wprowadzono też kilka zmian już stricte pod użytkowników. Dzięki temu pojawiły się nowe filtry. Można łatwiej dotrzeć do dokumentów podczas przeglądania plików oraz pojawił się odświeżony widok użytkowników, którzy wspólnie z nami współtworzą dokumenty.

Co sądzicie o zmianach w aplikacji Microsoftu?

Przypomnijmy, że produkt OneDrive dostępny jest również w formie aplikacji mobilnej. W przypadku integracji z systemem Windows, nie trzeba korzystać z dodatkowego oprogramowania – wystarczy jedynie zalogować się swoim kontem Microsoft. Trzeba przyznać, że nowa wersja OneDrive robi robotę – przydało się odświeżenie interfejsu. A wy, co o tym sądzicie? Korzystacie na co dzień z aplikacji Microsoftu? Koniecznie dajcie nam znać, wasza opinia jest dla nas istotna!

źródło: dobreprogramy.pl

Przeczytaj również