Android Auto 11.3 już dostępny dla kierowców. A z nim zupełnie nowe funkcje

Kierowcy mogą już korzystać z zaktualizowanej wersji Android Auto 11.3. W związku z wprowadzeniem zmian, użytkownicy aplikacji będą mogli korzystać z kilku nowości, które powinny ułatwić im codzienne życie. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule, w którym szerzej zajmujemy się tym tematem.

Android Auto 11.3 już dostępny dla kierowców. A z nim zupełnie nowe funkcje
Podaj dalej

Android Auto wprowadza nowe funkcje dla kierowców. Są one powiązane ze sztuczną inteligencją

android auto aktualizacja z usterką
foto: Google

Android Auto 11.3 wprowadzi kilka nowych funkcji dla kierowców. Większość zmian jest powiązana ze sztuczną inteligencją. Android Auto ma rozpoznawać sens wiadomości tekstowych i będzie je później streszczał kierowcom. Ale to nie koniec nowości dla kierowców. Android Audo zacznie bowiem także wyświetlać typowe dla Samsunga ikony systemowych aplikacji na ekranach w samochodzie.

Ponadto mają zostać wdrożone budynki 3D do Google Maps. Termin, kiedy to rozwiązanie zostanie wprowadzone jest zależny od bezpośredniej aktualizacji samej aplikacji do nawigacji. Wydaje się, że zmiany będą jak najbardziej na plus, ale tak jak piszemy, nie wszystkie z nich zostaną wprowadzone automatycznie.

Aplikacja jest zintegrowany z Androidem i aktualizuje się automatycznie

kierowcy z android auto czy apple sa lepsi
ww.freepik.con/garetsvisual

Android Auto jest zintegrowany z systemem i aktualizowany automatycznie bezpośrednio z Google Play. W związku z tym nie musicie aktualizować ręcznie aplikacji. Jeśli jednak chcecie wymusić szybsze uruchomienie nowej wersji, wystarczy po prostu na nowo pobrać aplikację.

źródło: dobreprogramy.pl

Przeczytaj również