Allegro wprowadza nowy system płatności. Duże udogodnienie dla klientów

Allegro wprowadziło w życie nowy system płatności. Chodzi o usługę Cash, która właśnie zadebiutowała w popularnej platformie sprzedażowej. Jak dokładnie ma funkcjonować nowy system płatności? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w naszym artykule, w którym szerzej zajmujemy się tym tematem.

Allegro wprowadza nowy system płatności. Duże udogodnienie dla klientów
Podaj dalej

Allegro wprowadza nową funkcję dla klientów. Chodzi o upragniony cashback

fot. Pixabay

Allegro Cash zostało aktualnie udostępnione do testów wybranej grupie klientów. Wkrótce jednak usługa zostanie wprowadzona globalnie i ma pojawić się w wersji dla wszystkich klientów, która ma być bardziej rozbudowana, niż ta, która aktualnie jest testowana przez określoną grupę klientów.

Funkcja Cash została wprowadzona w głównej mierze na życzenie klientów, którzy w jednej z ostatnich ankiet przeprowadzanych przez platformę sprzedażową byli chętni na wprowadzenie cashbacku w formie dodatkowego benefitu za przeprowadzane przez nich zakupy. „Prawie wszyscy ankietowani przez nas klienci i klientki Allegro wyrazili też zainteresowanie opcją cashback na naszej platformie, więc startujemy z testami rozwiązania, które jest bezpieczne i daje coś w zamian. Docelowo chcemy Allegro Cash rozwijać i rozbudowywać” – tłumaczy dyrektor ds. usług finansowych w Grupie Allegro, Rafał Czernik.

Kto będzie mógł skorzystać z nowej usługi wprowadzonej przez platformę sprzedażową?

Allegro
Allegro

Nowa usługa ma być dostępna tylko dla klientów z usługą Smart, którzy zasilą swoje konto w aplikacji mobilnej. Jednorazowo będzie można otrzymać do 20 zł cashbacku. W miesiącu ta kwota może maksymalnie wynieść 50 złotych. Cashback ma przysługiwać osobom kupującym towary na kwotę powyżej 100 złotych. Wówczas zwrot wyniesie 1% od wartości zakupów. W przypadku dokonania zakupów na kwotę powyżej 200 zł, cashback wzrośnie do 2%.

Przeczytaj również