WhatsApp zaskoczy aktualizacją. Kto wysyła zdjęcia i filmy bardzo ją doceni

WhatsApp z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej popularny, choć oczywiście ma ją już swoją światową rangę i renomę. Do aplikacji przekonuje się jednak coraz więcej użytkowników, instalując ją w swoim telefonie. A wszelkiego rodzaju nowości tylko do tego zachęcają. Niebawem pojawią się kolejne i może okazać się, że będą one na swój sposób przełomowe.

WhatsApp zaskoczy aktualizacją. Kto wysyła zdjęcia i filmy bardzo ją doceni
Podaj dalej

Co nowego zaoferuje WhatsApp?

W dużej mierze aplikacja zyskała w oczach dzięki swojej prostocie oraz przesyłaniu zdjęć i filmów w bardzo korzystnej jakości. Niebawem użytkownicy sami będą mogli zdecydować się na to, w jakiej jakości chcą wysłać dany plik multimedialny. To pozwoli bardziej precyzyjnie określać na którym pliku bardziej nam zależy, a które chcemy po prostu szybko dostarczyć.

Nowość sprawi, że WhatsApp wyeliminuje konieczność ręcznego ustawiania jakości dla każdego przesyłanego pliku. Użytkownicy będą mieli do wybory standardową jakość albo jakość HD. Warto pamiętać, że jakość jest dwukrotnie większa w obrazie, ale na dysku jest to aż pięciokrotnie więcej zajętego miejsca.

WhatsApp
WhatsApp

Aplikacja przymierza się jeszcze do wielu bardzo ciekawych nowości. Jedną z ciekawszych, która może sporo namieszać na rynku komunikatorów jest chęć wprowadzenia otrzymywania wiadomości z innych komunikatorów. Jeżeli pojawi się tam Facebook, to WhatsApp sporo zyska. Inną nowością będzie możliwość szybkiego przesyłania plików, to zbliżeniu telefonów do siebie. Testowane było również rozwiązanie formatowania tekstu w trakcie rozmów.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak czekać aż aplikacja będzie krok po kroku wprowadzała zmiany. Jedno wydaje się pewne – kto jeszcze nie korzysta z WhatsApp, warto aby w końcu zainstalował aplikację.

 

Przeczytaj również