EA Sports zapowiedziało F1 24! Nietypowa niespodzianka dla graczy

Gracze nieco musieli poczekać na wiadomość, kiedy zadebiutuje nowe F1 24, ale już wszystko wiadomo. Tuż przed startem pierwszego wyścigu Formuły 1 w Bahrajnie przekazano, że gra ukaże się 31 marca. Przekazano również wiadomość, że wierni fanów tej serii wyścigowej będą mogli liczyć na specjalną zniżkę – i nie tylko.

EA Sports zapowiedziało F1 24! Nietypowa niespodzianka dla graczy
Podaj dalej

Naciąga gra F1 24

Gra jak zawsze pojawi się na PC (przez aplikację EA, Steam lub Epic Games Store), PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. EA Sports jak ma to w zwyczaju wyda tytuł w wersji standard oraz premium. Kto posiada F1 2021, F1 22 lub F1 23 i kupi preorder do 31 maja, to zapłaci mniej o 15 procent. Edycje standardową można kupić już od 319 złotych, natomiast mistrzowską od 419 złotych.

Po raz pierwszy tak naprawdę gracze nie mogą spodziewać się tego, co kupują. To za sprawą tego, że EA Sports nie ujawniła jeszcze szczegółów, jeżeli chodzi o nowości, jakie przygotowała. – Nasza pełna prezentacja już wkrótce, a szykujemy przeprojektowany tryb kariery, nowy system dynamicznego sterowania oraz wiele więcej – powiedział Lee Mather, starszy dyrektor kreatywny w Codemasters.

Kto zakupi preorder będzie mógł już w grze F1 23 jeździć bolidami w barwach z sezonu 2024. Mowa o czterech zespołach Williamsa, Haasa, Alpine i McLarena. To na pewno nie lada niespodzianka dla wiernych fanów wyścigów Formuły 1. – Po raz pierwszy gracze posiadający „F1 23” mogą natychmiastowo poczuć sezon 2024, jeśli chodzi o swoje ulubione zespoły i kierowców przed inauguracyjnym wyścigiem – dodał Lee Mather.

Przeczytaj również