Nowe gry w PlayStation Plus na marzec. Gratka dla fanów Formuły 1

Comiesięczne gry PlayStation Plus na marzec zostały ogłoszone. Subskrybenci od 5 marca będą mogli pobrać na swoje konsole następujące produkcje: EA Sports F1 23, Sifu, Hello Neighbor 2 oraz Destiny 2: Witch Queen. W związku z rozpoczynającym się w ten weekend sezonem Formuły 1, to świetna wiadomość dla wszystkich fanów królowej motorsportu. 

Nowe gry w PlayStation Plus na marzec. Gratka dla fanów Formuły 1
Podaj dalej

Nowe gry PlayStation Plus na marzec

W ramach comiesięcznych gier PlayStation Plus na marzec będziemy mogli poczuć dreszczyk emocji związany z wyścigami w postaci EA Sports F1 23. Nie zabraknie także czegoś dla fanów sztuk walki z Sifu, elementów horroru z ukrycia w Hello Neighbor 2, czy akcji science-fiction w Destiny 2: Witch Queen. 

Wszystkie cztery gry będą dostępne dla członków PlayStation Plus od wtorku 5 marca do poniedziałku 1 kwietnia. 

EA Sports F1 23 | PS4, PS5 

playstation-plus-marzec
fot. PS Plus

Nowy rozdział w ekscytującym trybie fabularnym „Braking poingt” zapewnia wiele dramaturgii i zaciekłej rywalizacji. Ponadto, z nową grą F1 będziesz mógł wypróbować najnowsze tory w Las Vegas i Katarze. Do strategii dodane zostały czerwone flagi, a funkcja 35% dystansu wyścigu zapewnia teraz więcej akcji i emocji. 

W grze znajdziemy wszystkie samochody z 2023 roku i składy 20 kierowców i 10 zespołów. Ponadto, Formuła 2 ma także najnowszą zawartość z sezonu 2023. Możesz także stworzyć swoją wymarzoną drużynę i ścigać się w trybie kariery MyTeam. Jeśli zaś chodzi o rozgrywkę multiplayer, do naszej dyspozycji będzie podzielony ekran lub wieloplatformy tryb wieloosobowy. 

Sifu | PS4, PS5 

playstation-plus-marzec
fot. PS Plus

Czy jedno życie wystarczy, żeby poznać Kung Fu? Sifu to stylowa, ale brutalna bijatyka z emocjonującymi walkami wręcz w miejskim otoczeniu. Wcielamy się tutaj w młodego ucznia kung fu, który mści i poluje na morderców swojej rodziny. Jeden przeciwko wszystkim. 

Hello Neighbor 2 | PS4, PS5

playstation-plus-marzec
fot. PS Plus

Rozwiąż zagadkę zaginionych dzieci w wielkim miasteczku Raven Brooks w tym horrorze z elementami składanki. Gra zaprasza nas do pozornie spokojnego miasteczka, w którym każdy coś ukrywa. Jednakże, my z kolei wcielamy się w rolę dziennikarza śledczego, który chce odkryć najmroczniejsze sekrety swoich sąsiadów. 

Destiny 2: Witch Queen | PS4, PS5 

playstation-plus-marzec
fot. PS Plus

Porkęcona kraina czarów, zepsucia i splendoru. Od pałacu po bagna. Ale w świecie Destiny 2 znajdziemy wszystko. Twórz niestandardową broń za pomocą unikalnych kombinacji i opanuj zupełnie nowe kombinacje walki. 

Przeczytaj również