Delta Force po latach powraca! Nadchodzi mocna konkurencja dla Call od Duty i Battlefield

Produkcja gry Delta Force: Hawk Ops jest coraz bliżej ukończenia. Tytuł mogą kojarzyć gracze w średnim wieku, bowiem swego czasu była to jedna z topowych gier, która na długo zniknęła z rynku. Teraz szykuje się jej głośny powrót, mający na celu sporo namieszać w hierarchii strzelnianek FPP.  Szanse na powodzenie są duże, bowiem zarówno Call of Duty, jak i Battlefield przeżywają kryzys, z którego ciężko im się wygrzebać.

Delta Force po latach powraca! Nadchodzi mocna konkurencja dla Call od Duty i Battlefield
Podaj dalej

Delta Force: Hawk Ops. Producenci zaprezentowali zwiastun

Zaprezentowany zwiastun pokazuje, że deweloperzy mocno wsłuchiwali się w słowa graczy konkurencji. W tytule można znaleźć bowiem wszystko to, czego oczekiwali od takich gier jak m.in. Call od Duty i Battlefield, a czego w nich ostatecznie nie znaleźli. Produkcja także czerpie bardzo wiele inspiracji z wielu innych głośnych tytułów, które współcześnie dominują na rynku.

Gra tak naprawdę wraca po 15 latach i chce od razu mocno o sobie przypomnieć. A wiele wskazuje na to, że ma duże szanse osiągnąć sukces. Delta Force: Hawk Ops będzie działała bowiem na zasadzie free-to-play, a więc nie trzeba będzie wydać na nią nawet złotówki. Na podobnej zasadzie funkcjonuje od kilku lat Call of Duty: Warzone.

Gracze już pokazali, że dają ogromny kredyt zaufania produkcji. W oczekiwaniu na nią zarejestrowało się już blisko milion graczy, którzy nie zamierzają przegapić premiery. A ta ma nastąpić jeszcze w tym roku! Mieszkańcy Los Angeles będą mieli okazję jeszcze w marcu wziąć udział w sesji hands-on i sprawdzić jak wypada nowa gra od TiMi Studio Group.

Call od Duty i Battlefield mają swoje problemy

W ostatnich dniach tysiące graczy Call of Duty odwraca się od tytułu. Gra stała się po prostu niegrywalna z racji ogromnej ilości oszustów, którzy za pomocą cheatów hakują rozgrywkę i tym samym mają ogromną przewagę. Z kolei ostatnia odsłona Battlefield nie zyskała takiej popularności, jakiej oczekiwali producenci. Rynek strzelanek FPP jest zatem w dużym kryzysie i niewątpliwie jest w nim pustka, którą może zapełnić Delta Force.

Przeczytaj również