Sieć sklepów Żabka z ważnymi zmianami. Niektórzy będą musieli się pożegnać z aplikacją Żappka

Znana i popularna sieć sklepów Żabka zaskoczy swoich klientów istotnymi zmianami, które zostaną wprowadzone już wkrótce. Dla niektórych może być to nawet koniec korzystania z aplikacji Żabki.

Sieć sklepów Żabka z ważnymi zmianami. Niektórzy będą musieli się pożegnać z aplikacją Żappka
Podaj dalej

Sieć sklepów Żabka z ważnymi zmianami

Żappka Store - Poznań Dworzec PKP
fot. Żabka

Żappka jest aplikacją sieci sklepów Żabka i jak wiele sklepowych apek pozwala na zbieranie punktów lojalnościowych. W tym przypadku nazywają się one żappsy i użytkownicy aplikacji mogą wymieniać je na nagrody. Nie da się ukryć, że Żappka cieszy się sporą popularnością, lecz może się to zmienić. Sklep wprowadza nowy wymóg, który może zniechęcić część użytkowników. O co dokładnie chodzi?

Jeśli nie podamy naszego numeru telefonu, to zostaniemy wykluczeni z programu lojalnościowego. Nie jest to jednak pierwszy raz kiedy Żabka chce uzyskać numer telefonu od swoich klientów. Już wcześniej pojawiały się swego rodzaju ograniczenia oraz banery wyświetlane wewnątrz aplikacji, zachęcające do dodania numeru telefonu do konta.

Teraz Żabka dopnie swego. Od 1 marca bez podania numeru telefonu nie będzie można korzystać z programu lojalnościowego. Oznacza to, że nie będziemy mogli ani zbierać, ani wymieniać żappsów. Ta informacja jest potwierdzona przez przedstawiciela sieci sklepów Żabka, więc wszyscy użytkownicy będą musieli niestety się pogodzić z nadchodzącymi zmianami.

Przeczytaj również