Przeglądarka Google Chrome ze zmianami. Sporo zyskają osoby ze słabszym internetem

Google Chrome zdążył już przyzwyczaić swoich użytkowników do regularnych, nierzadko kluczowych zmian mających na celu zwiększyć wygodę. Tym razem nie jest inaczej. Sporo zyskają osoby ze słabszym internetem. Część ze zmian wdrożono już w życie i część osób może w praktyce przetestować nowe funkcjonalności przeglądarki. Wkrótce wszyscy będą mogli się nimi nacieszyć. 

Przeglądarka Google Chrome ze zmianami. Sporo zyskają osoby ze słabszym internetem
Podaj dalej

Przeglądarka Google Chrome ze zmianami

google

Google Chrome to popularna przeglądarka internetowa opracowana przez giganta technologicznego Google. Po raz pierwszy wydano ją w 2008 roku i od tego czasu zyskała rzeszę fanów na całym świecie. Jest dostępna na różne platformy, w tym na komputery stacjonarne, urządzenia mobilne oraz tablety. Twórcy ciągle ją rozwijają dodając różnego rodzaju nowinki, mające na celu zwiększyć wydajność i komfort użytkowników. 

Marka nie zamierza osiąść na laurach. Kilka dni temu otrzymaliśmy oficjalne informacje o nadchodzących zmianach. Niektóre osoby już teraz mogą na własnej skórze zobaczyć nowe funkcje oraz udoskonalenia dotyczące wyszukiwania wiadomości. 

W tytule tego artykułu wspomnieliśmy o tym, że najwięcej zyskają osoby ze słabszym internetem. Określenie to jest jak najbardziej trafne. Google Chrome wprowadziło rozwiązanie radzące sobie z problemem trudności z wyszukiwaniem przy słabym połączeniu internetowym. Oznacza to, że przeglądarka będzie od teraz dostarczać lepsze sugestie nawet w warunkach ograniczonego dostępu do sieci. Efektywne wyniki Chrome’a niedługo wszyscy będziemy mogli zaobserwować na swoich aplikacjach. Dlaczego nie teraz? 

Choć nowe funkcje zostały wprowadzone do Google Chrome, to jak na razie jedynie część użytkowników może je przetestować w praktyce. Niektóre z nich możemy zaobserwować wyłącznie na aplikacjach mobilnych na urządzeniach z Androidem i iOS. Dalsze zmiany będą wprowadzane stopniowo, etapami.

Przeczytaj również