Następną prezentację Ubisoft Forward zaplanowano na 10 czerwca

Firma Ubisoft ujawniła, kiedy odbędzie się kolejna ważna prezentacja ich najnowszych projektów – Ubisoft Forward wystartuje 10 czerwca w Los Angeles. To koniec głównych obchodów Summer Game Fest i tego samego dnia, w którym odbędzie się konferencja Apple na Worldwide Developers Conference.

Następną prezentację Ubisoft Forward zaplanowano na 10 czerwca
Podaj dalej

Chociaż Ubisoft nie ujawnił konkretnie, co planuje zaprezentować na Forward, to na pewno możemy spodziewać się prezentacji Star Wars: Outlaws, osadzone w feudalnej Japonii Assassin’s Creed: Red, czy nowy Far Cry. W przypadku pierwszych dwóch wymienionych tytułów najpewniej poznamy ich dokładne daty premiery. SW: Outlaws otrzymało już kategorię wiekową m.in. w Korei (19+), a teraz też w Brazylii (T – „dla nastolatków”, ang. „for Teen”), co sugeruje nieodległy debiut produkcji. Gracze czekają również ze zniecierpliwieniem na więcej informacji na temat Assassin’s Creed Infinity , które ma powiązać całą serię.

Jakie inne gry zostaną zaprezentowane na Ubisoft Forward 2024? Prawdopodobnie francuska firma przypomni o nadchodzących dodatkach do Avatar: Frontiers of Pandora, ale na pokazie mogą pojawić się również tytuły znajdujące się w produkcji, np.: Prince of Persia: The Sands of Time Remake, Tom Clancy’s The Division 3czyXDefiant. 

fot: Ubisoft

Przeczytaj również