Już jutro Microsoft organizuje prezentację partnerów Xbox. Wiemy jakie gry zostaną zaprezentowane

6 marca o godzinie 19:00 czasu polskiego rozpocznie się wydarzenie „Partner Preview, czyli panel, na którym partnerzy marki Xbox mogą zaprezentować swoje najnowsze produkcje. Wiemy, jakie gry zostaną zaserwowane, jako główne danie. Panel będzie trwał około 30 minut i zawiera kilkanaście nowych zwiastunów od wydawców takich jak m.in. Capcom, Nexon i EA.

Już jutro Microsoft organizuje prezentację partnerów Xbox. Wiemy jakie gry zostaną zaprezentowane
Podaj dalej

Podczas prezentacji partnerów Xbox dowiemy się więcej o walce i eksploracji w Tales of Kenzera: Zau, zobaczymy najnowszy gameplay z produkcji Kunitsu-Gami: Path of the Goddess, oraz przyjrzymy się bliżej grze The First Berserker : Khazan. To oczywiście jednak nie wszystko, twórcy pokażą również inne tytuły, które już niebawem będą dostępne na Xbox, Windows lub Game Pass.

Nasz format podglądu partnerów Xbox polega na dzieleniu się ekscytującymi wiadomościami o grach od naszych utalentowanych studiów z całego świata bez zbędnych dodatków: tylko zapowiedzi nowych gier, ogłoszenia o datach premiery i nowe, świeże rozgrywki z nadchodzących gier, w połączeniu z wyjątkowymi historiami zza kulis od programistów na Xbox Wire. – czytamy na news.xbox.com.

Gdzie oglądać?

Wydarzenie będzie można śledzić na oficjalnych kanałach YouTube oraz Twitch należących do marki Xbox, czyli:

  • YouTube.com/Xbox
  • Twitch.tv/Xbox
  • Twitch.tv/XboxASL

Przeczytaj również