Znamy datę najbliższej konferencji Apple. Czas na prezentacje sprzętów

19 Luty 2021 | Sebastian Kaniewski | Mobile
Apple
Źródło: Apple

Zdaniem redaktorów koreańskiego portalu Economic Daily News, najbliższa konferencja Apple odbędzie się we wtorek 16 marca. Coś nam podpowiada, że na nudę nie będziemy mogli narzekać!

W trakcie najbliższej konferencji firma Apple ma zamiar zaprezentować nowe iPady oraz lokalizator AirTag. Oprócz tego wśród tabletów powinniśmy zobaczyć nową serię Pro, która jednak nie będzie zbytnio różniła się wizualnie od poprzednich generacji. Największymi zmianami mają być ekrany mini-LED oraz nowe procesory, które powinny poprawić prace na urządzeniu.

Apple zamierza zaprezentować nowe sprzęt

Apple

Firma dodatkowo powinna zaprezentować również iPada Mini. Tutaj możemy spodziewać się nieco większych zmian. Główną zmianą będzie zwiększenie obszaru roboczego z 7,9 cala na 8,4". Wszystko to będzie możliwe dzięki cieńszym bocznym ramkom, które umożliwią zwiększenie obszaru. Tablet będzie dodatkowo wyposażony również w czytnik linii papilarnych Touch ID, który będzie znajdował się w przycisku Home w dolnej ramce sprzętu.

Ostatnim już prezentowanym produktem podczas najbliższej konferencji będzie lokalizator AirTag, który zostanie wyposażony w specjalny czip U1. Czip ten jest już znany szerszej publice, bowiem został użyty przy najnowszych iPhone'ach. Dzięki temu będzie kompatybilny z technologią UWB, która umożliwia precyzyjne lokalizowanie produktów w odległości do 10 metrów przy niskim zużyciu energii.

Ciekawe czy będą jakieś niespodzianki

Apple

Wszystko wskazuje więc na to, że emocji na najbliższej konferencji z pewnością nie zabraknie. A może Apple powie nam coś nowego na temat swoich innych, nowych produktów? Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój wydarzeń!

Czytaj dalej