W Diablo 4 goblinów skarbników było jak na lekarstwo. To zmieni się już 6 czerwca

Diablo 4 zdecydowanie jest na dobrej drodze aby znów zjednać ku sobie wszystkich fanów serii. W bieżącym sezonie, zatytułowanym Loot Reborn, dokonano gruntownych zmian w w systemie przedmiotów, polegających na hartowaniu i doskonaleniu ekwipunku. Zmniejszono liczbę afiksów, jednocześnie wzmacniając je. Niestety jednak jak to zwykle bywa w takich przypadkach, mamy tutaj sytuację – „coś, za coś”. Sprzętu leci teraz zdecydowanie mniej, jednak już niebawem to się zmieni.

W Diablo 4 goblinów skarbników było jak na lekarstwo. To zmieni się już 6 czerwca
Podaj dalej

Więcej lootu!

Aby uczcić pierwszą rocznicę gry, Blizzard organizuje w dniach 6–13 czerwca wydarzenie o nazwie Marsz Goblinów. Podczas eventu gracze spotkają w sanktuarium całą masę goblinów skarbników. Ale to nie wszystko! Ich torby będą wypełnione znacznie większą ilością łupów, a także częściej będzie pojawiać się kapliczka chciwości, która powoduje, że potwory (w tym gobliny) upuszczają jeszcze więcej złota. Gobliny będą pojawiać się w lochach w parach lub nawet w większych grupach – dokładnie tak, jak miało to miejsce w Diablo III.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania pierwszej rocznicy Diablo IV i drugich urodzin Diablo Immortal! Możecie zgarnąć nagrody przygotowane przez goblina, by uczcić kolejny rok rządów zła w Sanktuarium. Śmiało, zatopcie kły w piekielnie atrakcyjnych łupach w Diablo IV i Diablo Immortal dostępnych z okazji rocznicy. Dziękujemy za kolejny rok odpierania demonicznych sił Piekła i za to, że jesteście częścią społeczności Diablo. – czytamy na stronie news.blizzard.com.

fot.: Blizzard

Event podzielony na dwie części

Część 1 – Marsz Goblinów

Docierają do nas pogłoski o zwiększonej częstości występowania Goblinów Skarbników w Sanktuarium. Opanowała je dziwna gorączka i najwyraźniej gromadzą i upuszczają więcej skarbów niż zazwyczaj!

Od 6 do 13 czerwca w całym Sanktuarium będzie można zaobserwować zwiększoną aktywność Goblinów Skarbników, a horadryjscy uczeni przewidują, że zawartość sakw tych chciwych stworzeń będzie obfitsza niż kiedykolwiek wcześniej. Zgodnie z ludowymi podaniami Kapliczki Chciwości również będą pojawiać się częściej, co będzie sprzyjać bogaceniu się tych przebiegłych goblinów. Co jeszcze dziwniejsze, w podziemiach gobliny mają pojawiać się parami… Krążą pogłoski o jeszcze większych grupach, ale naprawdę trudno w nie uwierzyć.

Część 2— Błogosławieństwo Matki: wydanie rocznicowe

W drugiej części obchodów z okazji rocznicy Diablo nasza błogosławiona Matka będzie świętować rok od jej zgubnego w skutkach powrotu do Sanktuarium! Podczas rocznicowego wydania Błogosławieństwa Matki wszyscy gracze będą zyskiwać doświadczenie 25% szybciej, a złoto 50% szybciej (jest to premia mnożnikowa). Rocznicowe obchody Błogosławieństwa Matki potrwają łącznie 10 dni.

Lilit błogosławi wszystkim swoim dzieciom – premia ma zastosowanie zarówno do Sfery Sezonowej, jak i Sfery Wieczności, a także wszystkich rang świata. Ponadto premia się kumuluje, więc połączcie ją z eliksirami i Urną Agresji, dzięki czemu zmaksymalizujecie przyrost doświadczenia za zabijanie potworów. Skorzystajcie z tego tymczasowego wzmocnienia, aby zaliczać kolejne rangi karnetu bojowego, błyskawicznie awansować na wyższe poziomy i rangi świata, ukończyć postępy sezonowe i maksymalnie wykorzystać potencjał wielu postaci. – przypomina Blizzard.

 

Przeczytaj również