Tytuły Amazon Prime Gaming na kwiecień to prawdziwa gratka dla wszystkich graczy

Amazon oferuje w kwietniu kolejną przyzwoitą partię gier dla członków Prime. W tym miesiącu gracze dostaną za darmo dostęp m.in. do Fallout 76 – wieloosobowej wersji postapokaliptycznej serii. Jest też gra typu hack and slash Chivalry 2 i kilkanaście innych, równie ciekawych tytułów.

Tytuły Amazon Prime Gaming na kwiecień to prawdziwa gratka dla wszystkich graczy
Podaj dalej

Fallout 76 to najnowszy tytuł z serii, który trafi do Prime Gaming i prawdopodobnie zbiegnie się z mającą w tym miesiącu premierą programu telewizyjnego Fallout. Po wydaniu spotkał się z mieszanymi recenzjami, a gracze najbardziej narzekali na ogólny brak celu w rozgrywce i nijakość projektu.

Gra dostępna jest na komputery PC oraz, co ciekawe, konsole Xbox. Można pobrać ją ze sklepu Microsoft na PC, a Amazon przekaże członkom Prime kod do pobrania na Xbox. Fallout 76 będzie dostępny już 11 kwietnia, dokładnie tego samego dnia, w którym ukaże się wszystkie osiem odcinków serialu.

Natomiast Chivalry 2 jest już dostępne. To nowoczesne podejście do gatunku hack and slash, z pierwszoosobowym POV, rozgrywkami wieloosobowymi z maksymalnie 64 graczami jednocześnie i brudną średniowieczną scenerią. Członkowie Prime mogą pobrać ją w sklepie Epic Games Store.

Inne tytuły, które pojawią się w tym miesiącu, to Black Desert , Demon’s Tilt , Rose Riddle: The Fairy Tale Detective Collector’s Edition i wiele innych.

Przeczytaj również