TVN i Player prezentują nowy serial komediowy. To będzie nowy hit?

5 Marzec 2021 | Sebastian Kaniewski | Premiery
TVN
Źródło: TVN

TVN i Player zaprezentowali nowy serial komediowy. Premiera serialu została zaplanowana jeszcze w tym miesiącu. To będzie nowy hit polskiego internetu? Plany są ambitne - zobaczymy, jak wyjdzie!

Serial komediowy "Mamy to" pojawi się na Playerze już 23 marca. Platforma zaoferuje od razu na start już dwa odcinki, a kolejne będą pojawiały się w tygodniowych odstępach. Całość serialu będzie składała się z dziesięciu odcinków. Player i TVN jak widać nie próżnują.

Player prezentuje nowy serial

TVN Player

Nowy serial komediowy "Mamy to" będzie otwierał drzwi do świata współczesnych rodziców. W rolach głównych wystąpią dwie pary - Ada i Szymon (odpowiednio zagrani przez Katarzynę Kołeczek i Szymona Mysłakowskiego) oraz Ewa i Szymon (Laura Breszka i Szymon Roszak). Cała czwórka zostanie połączona przez jedyne i niepowtarzalne doświadczenie, jakim bez wątpienia jest posiadanie własnego potomstwa.

Serial przedstawia codzienne życie rodziców. Podobno, jak zapowiada Player, jeszcze nie było na polskim rynku tak nowoczesnego i niegrzecznego serialu o codzienności młodych rodziców.

Ambitne plany i dobra obsada

TVN Player

Producentem wykonawczym serialu jest Jake Vision DGA-Studio ("Motyw", "Diagnoza") oraz Jan Kępiński ("Milionerzy"). Reżyserem produkcji jest Piotr Kumik, z kolei za kamerą stoi Paweł Dyllus. Za wybór obiektó odpwoiada Kaja d'Erceville.

Player Original to produkcje Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne tylko tam. Jak na razie mogliśmy podziwiać tam takie produkcje jak np. "Chyłka", "Szadź" czy "Fame czy Shame".

Czytaj dalej