The Walking Dead na urządzeniach mobilnych? Nowa gra już zapowiedziana!

16 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
The Walking Dead Survivors gra wideo serial telewizyjny
Źródło: walkingdead.fandom.com

The Walking Dead: Survivors to zupełnie nowa gra mobilna dla systemów iOS i Android oparta na obronie wieży i budowaniu osady ocalałych.

Hitowa produkcja doczekała się swojej nowej wersji

Elex i Skybound zapowiedziały zupełnie nową grę dla serii The Walking Dead. Tym razem mowa jednak nie o PC i konsolach a urządzeniach mobilnych. The Walking Dead: Survivors będzie grą typu tower defense, w której gracze zobaczą, jak ich ulubieni bohaterowie stają do walki z nieumarłymi na iOS i Androida.

The Walking Dead to hitowy serial telewizyjny i seria komiksów, których akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie pełnym zombie. Serial skupia się na specyficznej grupie ocalałych, którzy starają się znaleźć sposób na życie w świecie pełnym nieumarłych i pozbawionych skrupułów ludzi, którzy robią wszystko dla siebie. Serial doczekał się ponad 10 sezonów, a także kilku spinoffów i gier osadzonych w tym samym uniwersum.

The Walking Dead Survivors gra wideo

Wyjątkowy dodatek dla urządzeń mobilnych

The Walking Dead: Survivors to wyjątkowy dodatek do gier mobilnych, łączący popkulturową franczyzę The Walking Dead ze starszym gatunkiem gier typu tower defense. Gra zawiera ulubione przez fanów postacie z komiksów i serialu. Gracze będą mogli wchodzić w interakcje z tymi postaciami, aby budować osady i walczyć z innymi graczami, a także wszechobecnymi hordami zombie. Gra skupia się głównie na postaciach z komiksu i serialu; w grze są oni nazywani ocalałymi; każdy z nich ma swoją własną rolę, atrybuty i zestawy umiejętności, które przyczyniają się do ogólnej szansy przetrwania osady. Istnieją dwa rodzaje ocalałych: bojowi i rozwojowi.

Bojowi ocalali są lepiej wyposażeni do walki z hordami zombie, które grasują po pustkowiach wokół osady, oraz do odpierania wrogich graczy, którzy chcą zagrabić zasoby. Istnieją trzy rodzaje atrybutów bojowych: walka wręcz, strzelcy wyborowi i kawaleria. Można je ulepszać aż do 10 poziomu, a po drodze przechodzić szkolenia i awansować, co ułatwi niektóre bitwy. Inni ocaleni są bardziej poręczni i mogą przyczynić się do budowy osady, rozbudowując bazę i wznosząc nowe budynki. Gracze mogą eksplorować pustkowia wokół swojej osady, poszerzając granice swojej bazy i wzmacniając obronę przed nadchodzącymi zagrożeniami. Istnieje wiele opcji budowania osady unikalnej dla gracza.

The Walking Dead Survivors gra wideo

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Fortinte: Szósty sezon będzie zawierał Larę Croft i Neymara
Kompedium wiedzy o trybie River Raids w Assasin's Creed
Wirtualny symulator życia. Jak zmieniało się The Sims na przestrzeni lat

Czytaj dalej