The Last Of Us Part 2 Remastered z darmowym dodatkiem. Gracze będą zachwyceni

Jeśli jeszcze nie przeszedłeś The Last Of Us Part 2 Remastered, będziesz zadowolony z darmowej łatki, która właśnie się pojawiła. Nowy dodatek sprowadza grę do wersji 1.1.1. Poprawia kilka ważnych błędów i daje jeszcze wyższą jakość do najnowszego, własnego tytułu Sony. 

The Last Of Us Part 2 Remastered z darmowym dodatkiem. Gracze będą zachwyceni
Podaj dalej

Najnowsza aktualizacja dla The Last Of Us Part 2 Remastered jest już dostępna 

the-last-of-us-part-2-remastered
fot. Sony

Nowy update wprowadza pewne aktualizacje poprawiające jakość gry. Wprowadza ona ważne zmiany głównie dla graczy, którzy szlifują tryb „No Return” od czasów premiery. 

Poważna poprawka gry opisana jest jako: – Naprawiono problem polegający na tym, że niektóre przedmioty krytyczne dla postępu nie były wykrywane w trybie ulepszonego słuchania w nowej grze+, co wstrzymywało postęp wielu graczy. Widzimy także pewne ogólne aktualizacje, takie jak Naprawa problemu, w wyniku którego wydajność gry mogła ulec pogorszeniu podczas długich sesji gry”

The Last Of Us Part 2 Remastered zostało wprowadzone aby dopasować grę do możliwości najnowszych konsoli PlayStation 5. Twórcy skupili się nie tylko na oprawie wizualnej i dźwiękowej, ale także wprowadzili tryb „No Return”. Stał się on hitem wśród graczy. I właśnie tam pojawia się najwięcej poprawek i ulepszeń.

Pełna lista wprowadzonych poprawek i napraw poniżej: 

the-last-of-us-part-2-remastered
fot. Sony
  • Drobne poprawki interfejsu użytkownika w całej grze
  • Problemy wpływające na tabelę wyników Daily Run
  • Problem polegający na tym, że wyniki graczy nie były uzupełniane lub znikały z tabeli wyników 
  • Błąd, przez który zmodyfikowane trofeum nie śledziło dokładnie postępów gracza
  • Błąd, w wyniku którego przykute do łańcucha klikacze przyjmowały pozę T, gdy zostały trafiane płomieniami Mołotowa
  • Błąd, przez który pewne ataki skupiały się na kolegach, a nie na graczu 

Twórcy mają nadzieję, że wprowadzone poprawki rozwiążą wiele problemów zgłaszanych przez graczy. Jak w przypadku każdej nowej gry, często mogą się one pojawiać. Ważne jest jednak ciągłe wsparcie i ich eliminowanie. 

Jedną z poprawek, która wydała się być całkiem zabawna, to: – Astronautka Ellie nie powinna już tracić głowy”. Ale wszystko wskazuje na to, że najwyraźniej jej model ulegał uszkodzeniu i głowa nie pojawiała się na scenie muzealnej. 

Przeczytaj również