Ten weekend będzie obfitował w filmowe premiery!

18 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Internet
filmowe premiery 2021 kino film telewizja
Źródło: pixabay.com

Jak co tydzień w okolicach czwartku i piątku odbywa się kilka ciekawych premier filmów. My wybraliśmy te najciekawsze filmowe premiery najbliższego weekendu. Co zatem warto będzie obejrzeć w najbliższym czasie? Oto nasza lista pięciu ciekawych premier tego weekendu.

Jeszcze Jest Czas – 19 marzec (Dramat)

Główny bohater John to człowiek wiodący szczęśliwe życie na terenie Los Angeles. Mieszka tam wraz ze swoją rodziną. Willis, czyli ojciec Johna to farmer o bardzo konserwatywnych poglądach. Gdy podupada on na zdrowiu, postanawia wprowadzić się do swojego syna. Czy pomimo wielu różnić i podejścia do życia John znajdzie wspólny język ze swoim konserwatywnym ojcem?

Jeszcze Jest Czas

Nocny Konwój – 19 marzec (Dramat / Kryminał)

Trójka policjantów Aristide, Erik oraz Virginie jednej z nocy otrzymują dość nietypowe zlecenie. Mają bowiem eskortować imigranta nielegalnie przybywającego na terenie kraju na lotnisko. Stamtąd ma on zostać deportowany do swojego kraju. W drodze na lotnisko jedna z policjantek odkrywa, że jest to więzień, który został skazany w swoim kraju na karę śmierci. Moralny dylemat policjantki sprawia, że zaczyna ona powątpiewać w swoją misję. Film ten jest adaptacją powieści Hugo Borisa.

Nocny Konwój

Zobacz video na Youtube

Tajemnica Sióstr Sprite – 19 marzec (Familijny / Fantasy)

Dom Sprite'ów skrywa wiele tajemnic. Czarny charakter filmu, czyli czarownica Glenda chce za wszelką cenę przejąć tę posiadłość. Naprzeciw niej stają cztery siostry Sprite, które używając swoich magicznych, sił postarają się przeciwstawić złej czarownicy.

Tajemnica Sióstr Sprite

Zobacz video na Youtube

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu – 19 marzec (Familijny / Przygodowy)

Młodzi detektywi stają przed próbą złapania rabusia okradającego pobliskie pociągi. Podczas śledztwa pojawiają się kolejne trudności takie jak np. zamknięcie ich biura przez lokalną policję. Mimo przeciwności losu młodzi detektywi nie rezygnują ze swojego śledztwa i starają się za wszelką cenę złapać złodzieja.

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu

Zobacz video na Youtube

Dobry Łotr – 19 marzec (Dramat)

Opowieść rozpoczyna się od podróży trzech mędrców, którzy przy żłobku w Betlejem spotykają młodego Dyzmę. Młodzieniec ten podczas filmu spotyka Jezusa, a także kilka innych postaci znanych z Ewangelii. Spotyka on również drugiego łotra, z którym zmierza na górę Golgotę. Czy Dyzmie uda się uniknąć kary za swoje czyny?

Dobry Łotr

Zobacz video na Youtube

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Netflix rozpoczął produkcję nowego wysokobudżetowego filmu
Premiery seriali 2021. Co nowego w trzecim tygodniu marca?
W tej okolicy straszy! Recenzja gry Mundaun

Czytaj dalej