Świetne promocje w AliExpress. Aż grzech się tym nie zainteresować

7 Marzec 2021 | Sebastian Kaniewski | Internet
AliExpress
Źródło: AliExpress

AliExpress po raz kolejny przygotowało dla swoich użytkowników atrakcyjne oferty. Tym razem w promocyjnych cenach dostępne są smartfony, drony, smartopaski i inne, bardzo atrakcyjne gadżety. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę.

Wszystkie promocje czekają na użytkowników na stronie "Obłędne Oferty". Możecie znaleźć tam wiele ograniczonych czasowo ofert. Codziennie o 20:55 pojawiają się tam kupony zniżkowe na różne bardzo atrakcyjne gadżety. Kupony można wykorzystać później od godziny 21:00 na wybranych produktach, jednak ważny w tym jest refleks oraz szybkość działania.

Promocje już na was czekają

AliExpress

W ostatnim tygodniu można było kupić Xiaomi Mi Band 5 za około 38 złotych czy też smartfony warte ponad 1000 zł niemal 50 procent taniej. Na stronie są też inne kupony rabatowe.

Mowa tutaj o kodzie OBLEDNEOFERTY10, gwarantującym 5 dolarów zniżki przy zakupach za minimum 30 dolarów czy OBLEDNEOFERTY24, który przy zakupach za minimum 80 dolarów gwarantuje 12 dolców zniżki.

Zobacz na co warto zwrócić uwagę

AliExpress

W promocji są dostępne takie produkty jak chociażby OnePlus Nord N10 5G, który kosztuje jedynie 997 zł czy też słuchawki Apollo Tronsmart Bold, mogące pochwalić się 360-stopniową hybrydową redukcją hałasu ANC. Słuchawki dostępne są na AliExpress za jedynie 347 zł.

Czytaj dalej