Super zestawy z Playstation 5 dostępne w Media Markt. Musicie je mieć!

6 Marzec 2021 | Sebastian Kaniewski | Sprzęt
Sony Playstation
Źródło: Sony Playstation

Playstation 5 w ostatnim czasie to towar bardzo deficytowy. Mimo dużego zainteresowania nie we wszystkich sklepach możemy wyposażyć się w tę konsolę. Naprzeciw wam postanowiło wyjść Media Markt, które oferuje tę konsolę w świetnej cenie!

Konsola została wystawiona w sprzedaży za kwotę 2 939 zł i oprócz samej konsoli w tej cenie otrzymacie również dwie gry - mowa tutaj o THe Last of Us Part II i Cyberpunkt 2077. W zestawie znalazło się także miejsce dla kamery dedykowanej konsoli.

Atrakcyjna cena i bogaty wybór

Sony PS5

Media Markt postanowiło stworzyć także drugi zestaw dla fanów Playstation 5. Jest to bardzo bogaty zestaw, w którym otrzymacie aż pięć gier, a to wszystko za 3 079 zł. Oprócz konsoli w zestawie są gry The Last of Us Part II, NiOh 2, Cyberpunk 2077, Terminator: Resistance i Metro Exodus.

Jeśli w dalszym ciągu myślicie o zakupie PS5 to lepsza okazja może się już nie przydarzyć. Trzeba przyznać, że promocja robi wrażenie, jednak jest też ograniczona czasowo - do wyczerpania zapasów. Musicie zatem się nieco pośpieszyć, żeby się w nią wyposażyć.

Dajcie znać, co wybraliście!

Sony PS5

Dajcie znać koniecznie, czy zdecydowaliście się na wybór któregoś z zestawu. A jeśli tak, to którą grę najbardziej polecacie i dlaczego? Czekamy na wasze opinie!

Czytaj dalej