Microsoft wprowadzi wiele nowości dla użytkowników Xboxa. Szykują się duże zmiany

W najbliższym czasie Microsoft planuje wprowadzić duże zmiany dla użytkowników Xboxa. Chodzi o kolejne gry, które z pewnością uatrakcyjnią życie osób, które na co dzień grają na tej platformie. Szczegóły na ten temat znajdziecie w naszym artykule, w którym szerzej zajmujemy się tą sprawą.

Microsoft wprowadzi wiele nowości dla użytkowników Xboxa. Szykują się duże zmiany
Podaj dalej

Microsoft wprowadza nowości dla graczy na Xboxa. W najbliższych miesiącach pojawi się wiele nowych tytułów

konsola xbox chmura
fot. freepik

Podczas ostatniej prezentacji Xbox Partner Preview poznaliśmy nowe tytuły, które niebawem będą dostępne dla graczy na Xbox Series X oraz Xbox Series S. Microsoft postarał się i gracze będą mogli liczyć na nowe atrakcje, które wkrótce się pojawią. W nadchodzących miesiącach zostanie wypuszczonych 14 nowych gier, które z pewnością zainteresują fanów gier na konsoli. Już tłumaczymy, jakie nowości na was czekają.

Przede wszystkim na Xboxie pojawi się 14. odsłona Final Fantasy. Gra zadebiutowała w 2010 roku i od tego czasu ma wielu zwolenników, jak i przeciwników. 21 marca nowa odsłona zadebiutuje na Xbox Series X i Xbox Series S. Abonament Xbox Game Pass umożliwi także zagranie w edycję Starter Edition z rozszerzeniami Heavensward oraz Stormblood.

Jakie gry wkrótce pojawią się na Xboxie? Gracze będą na pewno zadowoleni

xbox

Microsoft zapowiedział także drugą odsłonę The Sinking City 2 oraz Creatures of Ava i Monster Jam Showdown Crushes It. Ponadto w tym roku do Xbox Games Pass trafi Kunitsu-Gami: Path of the Goddess. Zapowiadana jest również nowa wersja Persona 3 Reload: Expansion Pass.

To oczywiście nie koniec nowości dla graczy, którzy będą mogli w tym roku zagrać także w kilka innych, niewymienionych tytułów. Microsoft wziął sobie do serca opinie, że na Xboxie ostatnio brakuje gier, dlatego też następne miesiące będą bardzo owocne dla fanów gier na konsoli.

Przeczytaj również