Duże promocje dla użytkowników PlayStation! Tak tanio jeszcze nie było!

Użytkownicy PlayStation, którzy myśleli o zakupie funkcji Plus w najbliższym czasie, mogą świętować. Abonament jest teraz tani, jak dawno nie był, dlatego też warto w niego zainwestować. Ile trzeba zapłacić za dostęp do funkcji online konsoli japońskiego producenta? Już tłumaczymy, ale już teraz zapowiadamy – jest naprawdę tanio! Szczegóły w naszym artykule.

Duże promocje dla użytkowników PlayStation! Tak tanio jeszcze nie było!
Podaj dalej

Duża promocja na abonament PlayStation Plus. Tak tanio dawno już nie było!

PlayStation-5

PlayStation Plus ma aktualnie dostępne dla klientów trzy możliwe funkcje – Essential, Extra oraz Premium. Pierwsza z nich ma funkcje takie, jakie miał PlayStation Plus znany przez starych wyjadaczy. Wersja Extra oferuje darmowe gry w ramach podstawowego planu, a opcja Premium ma już naprawdę mocno rozszerzony pakiet benefitów dla użytkowników tego planu abonentowego.

W Premium można zagrać w próbne wersje wielu popularnych gier (takie jak chociażby The Last Of Us Part I, God of War Ragnarök czy Cyberpunk 2077. Można także korzystać z transmisji strumieniowej wybranych gier. Co miesiąc katalog gier, które są dostępne dla abonentów pakietów Extra i Premium jest rozszerzony. Teraz wszystkie pakiety można kupić w naprawdę atrakcyjnej cenie, więc osoby, które jeszcze się zastanawiały nad jego zakupem, teraz mają idealny czas, aby się na to zdecydować.

Ile wynoszą promocyjne ceny abonamentów PlayStation Plus?

PlayStation konsola granie
fot. freepik

Nowy cennik usług PlayStation Plus poszedł niedawno do góry. Plan Essential na rok kosztuje 295 zł, Extra – 520 zł, natomiast Premium aż 630 złotych. Aktualnie jest jednak promocja, która umożliwia zakup abonamentu w znacznie niższej cenie. Dzięki specjalnej ofercie pakiet Extra do 11 lutego dostępny jest w cenie 291,20 zł na rok – zniżka aż o 44 procent, natomiast pakiet Premium na dwanaście miesięcy jest dostępny w cenie 422,10 zł. Promocje są tylko dla nowych lub powracających użytkowników – osoby, które mają aktywny pakiet Plus nie mogą skorzystać z nowej promocji.

Przeczytaj również