Disney+ wprowadza spore zmiany. Koniec ze współdzieleniem kont

W ostatnim czasie dotarło do nas kilka informacji na temat zmiany cen na poszczególnych platformach streamingowych. Teraz z kolei kolejny cios wymierzony w użytkowników. Disney+ zamierza nakładać kary na użytkowników, którzy będą udostępniali swoje konta osobom trzecim. Szczegóły na ten temat znajdziecie w naszym artykule, w którym szerzej zajmujemy się tym tematem.

Disney+ wprowadza spore zmiany. Koniec ze współdzieleniem kont
Podaj dalej

Disney+ wprowadza zmiany dla użytkowników tej platformy streamingowej. Koniec ze współdzielniem kont

Disney+ zamierza poważnie wziąć się za osoby, które współdzielą konta z innymi. Netlix i HBO Max już od dłuższego czasu tego zabraniają – szczególnie osobom, które nie mieszkają razem. Disney+ postanowił dołączyć do tego grona i także zabrać się za użytkowników, którzy starają się oszukiwać system.

Jako pierwszy o planach Disneya+ poinformał australijski portal 7NEWS. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak, że decyzja marki będzie na całym świecie – w związku z tym także i Polacy korzystający z tej platformy streamingowej muszą przygotować się, że w przyszłości nie będą mogli już tak funkcjonować.

Kiedy wejdą w życie zmiany zaplanowane przez Disneya+?

Zmiany będą obejmować nowych użytkowników Disney+ już od 25 stycznia. W przypadku osób, które zarejestrowały się na platformie wcześniej i już dłuższy czas z niej korzystają – zmiany zostaną wprowadzone od 14 marca. Z jednego konta będą mogły korzystać tylko osoby z tego samego gospodarstwa domowego. Łamanie zasad sprawi, że konieczne będzie wprowadzenie ograniczeń, a nawet blokada konta. Warto więc stosować się do nowych przepisów.

Przeczytaj również