Redmi szykuje nowego laptopa z serii "Pro". Zobacz, czego się spodziewać

21 Luty 2021 | Sebastian Kaniewski | Recenzje
Redmi
Źródło: Redmi

Xiaomi zapowiedziało już, że RedmiBook Pro będzie komputerem, który zostanie zaprezentowany wraz z Redmi K40. Firma udostępniła już teaser, dlatego też możesz zobaczyć, czego możesz spodziewać się po laptopie z serii Pro.

RedmiBook Pro jest nowym laptopem Xiaomi, który pojawi się na rynku wraz ze smartfonami z serii Redmi K40. Firma udostępniła na łamach Weibo teaser, który prezentuje wygląd nowego sprzętu. Mimo wszystko dokładnej specyfikacji technicznej produktu nadal jeszcze nie znamy. Wiemy jednak, czego mniej więcej możemy się spodziewać.

Redmi stworzyło laptopa z nowoczesnym designem

RedmiBook Pro

RedmiBook Pro to laptop, który został zamknięty w aluminiowej obudowie z podświetlaną klawiaturą. Na zdjęciach produktu widać również ekran z wąskimi ramkami i duży gładzik. Wydaje się, że w środku znajdzie się procesor Intel Core 11, choć tak jak wspominaliśmy, musimy jeszcze poczekać na poznanie wszystkich szczegółów dotyczących tego notebooka.

Smartfon z serii Redmi K40 pojawi się na rynku 25 lutego. Komputer RemdiBook Pro powinien zostać zaprezentowany również w okolicach tego terminu. Ceny komputera jak na razie w dalszym ciągu nie są znane.

Czytaj dalej