Reddit: Czarny Las w Valheimie wycięty przez gracza na złość Greydwarfom

11 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Valheim - gra wideo
Źródło: pl.ign.com

Gracz z Valheim zburzył większą część Czarnego Lasu po tym, jak został zabity przez Szaroskórych donosi jeden z użytkowników Reddita.

Zemsta w grze online

Gracz Valheim ściął dużą liczbę drzew w Czarnym Lesie, aby zemścić się na Greydwarves po tym, jak został przez nich zabity. Valheim to gra typu survival sandbox, która w lutym weszła do wczesnego dostępu na Steam. W grze gracze przejmują kontrolę nad nordyckimi wojownikami, którzy zostali przeniesieni do czyśćcowej krainy zwanej Valheim. Żołnierze Valheimu muszą zaprowadzić porządek w królestwie, zabijając wrogów Odyna. Gracze muszą przetrwać w surowym środowisku, wytwarzając narzędzia i budując osady, od skromnych domów po wielkie zamki. Generowany proceduralnie świat może być eksplorowany w pojedynkę lub z maksymalnie dziewięcioma znajomymi w sieci. Valheim jest pierwszym projektem od dewelopera Iron Gate Studio.

Pomimo wczesnego dostępu, Valheim zgromadził ogromną bazę graczy i spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem na Steamie. Otwarty świat Valheim oferuje fanom raczej niegościnne środowisko do nawiązywania kontaktów w sieci. Niebezpieczeństwa królestwa Valheim mogą prowadzić do wielkich wyczynów zarówno odwagi, jak i małostkowości. "Mój przyjaciel zginął w Czarnym Lesie, więc wysłał wiadomość do Greydwarves" - napisał użytkownik Reddita.

Reddit - Valheim

Czarny las to niebezpieczne miejsce

Czarny Las jest dużym biosem w Valheim, w którym żyje wiele różnych rodzajów Greydwarves. Greydwarves zazwyczaj podróżują w grupach po dwie lub trzy osoby i boją się ognia. Są one sporym zagrożeniem dla graczy, którzy nie są na nie przygotowani, a kilka niefortunnych spotkań z tymi stworzeniami wystarczy, aby zacząć planować akty zniszczenia, takie jak ten powyżej. Kamienie runiczne w Valheim opisują Greydwarves jako bezduszne czarnoksiężniki, które rodzą się z deszczu i zgnilizny.

Wyrąbanie ogromnego lasu brzmi jak akt wirtualnego ekoterroryzmu, ale wiadomość wysłana do Greydwarves jest głośna i wyraźna. Post cieszy się sporą popularnością na Reddicie, a komentarze mówią, że przyjaciel użytkownika powinien założyć osadę w nowo wyciętym lesie.

Reddit - Valheim

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Kiedy GTA 5 pojawi się na next-genach? Rockstar podał przybliżony termin
Blinding Lights od The Weeknd’s odtworzone w GTA Online
Nowy mod do Dark Souls 3 wprowadza do gry olimpiadę

Czytaj dalej