Promocje w Amazon.pl na razie bardzo symboliczne. Zobacz co warto kupić

2 Marzec 2021 | Sebastian Kaniewski | Internet
Amazon
Źródło: Amazon

Za nami już oficjalny start polskiej wersji serwisu Amazona. Jak na razie nie będziemy udawać, że nas zachwycił, jednak jest kilka propozycji, na które warto z pewnością zwrócić uwagę.

Tak jak informowaliśmy was wcześniej Amazon ruszył z oficjalnym sklepem w naszym kraju wraz z początkiem marca. Od teraz klienci z Polski mogą zatem zamawiać produkty z ponad 30 kategorii bezpośrednio z witryny Amazon.pl. Debiut jednak nie wydaje się być jakiś mocno spektakularny.

Debiut bez fajerwerków

Amazon

Amazon Polska wita klientów dosyć wysokimi cenami. W nowym sklepie pojawiły się jednak promocje z działu Elektronika, dlatego co poniektórym z pewnością warto się przyjrzeć.

Na początek warto zerknąć na smartfon Nokia 8.3 5G. Smartfon ten dostępny jest na stronie Amazona za 1519 zł. W polskich sklepach trzeba za niego zapłacić o 100 złotych więcej. Smartfon wyposażony jest w modem 5G oraz w wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 765G. Telefon Nokii posiada także poczwórny aparat główny.

Kolejnym produktem, który można kupić w niższej cenie jest smartwatch Fitbit Sense, kompatybilny z systemami Android i iOS. W Amazonie dostępny jest za 1020 zł, podczas gdy w innych polskich sklepach trzeba zapłacić za niego aż 1400 zł! Trzeba przyznać, że ta promocja może zrobić wrażenie.

Dajcie znać, jak coś upolujecie!

Xbox

Takich okazji jest oczywiście więcej, a wszystkie możecie zobaczyć w dziale "Okazje" na stronie Amazonu. I choć trzeba przyznać, że niektóre promocje szału na nas nie zrobiły, to jednak warto to docenić, bo chociażby wyżej wspomniany smartwatch dostępny jest w naprawdę przyzwoitej cenie. Dajcie znać, jak i wy znajdziecie coś ciekawego! Podzielmy się wspólnie dostępnymi promocjami!

Czytaj dalej