Premiery seriali 2021. Co nowego w trzecim tygodniu marca?

15 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
premiery seriali 2021 telewizja netflix hbo go
Źródło: pixabay.com

Mimo, że kalendarzowa jak i telewizyjna wiosna rozpoczęła się już kilkanaście dni temu to niektórzy producenci seriali postanowili dopiero teraz zaprezentować swoje dzieła. Jakie premiery seriali 2021 czekają nas więc w obecnym tygodniu? Przed nami kilka naprawdę ciekawych produkcji, które warto obejrzeć w wolnym czasie.

Mayans M.C – 16 marzec (dramat / akcja) – Netflix / HBO GO / Ipla / Player

Już 16 marca swoją premierę będzie miał trzeci sezon serialu "Mayans M.C". Kręcony w USA dramat z domieszką akcji opowiada historie Ezekiela Reyesa. Mężczyzna ten jeszcze niedawno był postrzegany jako cudowny chłopak mogący zrobić ogromną karierę w swoim kraju. Koleje losu sprawiły jednak, że trafił on do więzienia. Po opuszczenia zakładu stał się jednym z członku gangu motocyklowego noszącego nazwę Mayans M.C. Ezekiel wraz ze swoimi kompanami działa na granicy Kalifornii i Meksyku. Główny bohater serialu próbuje też pogodzić się z bratem oraz wyjaśnić okoliczności śmierci matki. W tym samym czasie ojciec Ezekiela za wszelką cenę stara się sprowadzić go na właściwą drogę.

Mayans M.C serial telewizyjny dramat akcja

Formuła 1: Jazda o życie – 19 marzec (Dokumentalny) – Netflix

Fani wyścigów samochodowych a w szczególności bolidów formuły 1 od 19 marca mogą liczyć na 10-odcinkowy dokumentalny serial przedstawiający kulisy tej branży. W produkcji zostaną poruszane kwestie związane z organizacją prestiżowych wyścigów formuły 1. W serialu ukazana zostanie rzeczywistość i wiele tajników kierowców i działaczy tej dyscypliny. W produkcji będzie można ujrzeć wiele znakomitości w tym polskiego kierowcę Roberta Kubicę.

Formuła 1 Jazda o życie serial dokument netflix

Falcon i Zimowy Żołnierz – 19 marzec (akcja – Sci-Fi) – Disney+

W piątek 19 marca na antenie Disney+ odbędzie się premiera serialu "Falcon i Zimowy Żołnierz". Produkcja ta jest ekranizacją jednego z kultowych komiksów Marvela. W tytułowych rolach pojawią się aktorzy Anthony Mackie i Sebastian Stan. W produkcji zobaczyć będzie można Daniela Bruhla, Emily Van Camp oraz Wyatta Russella. Akcja serialu umiejscowiona jest po wydarzeniach z Avengers: Koniec Gry. Główni bohaterzy łączy swoje siły aby pokonać anarchistyczną grupę noszącą nazwę Flag - Smashers.

Falcon i Zimowy Żołnierz serial marvel disney

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze premiery gier na urządzenia mobilne (15-21.03)
Najgłośniejsze premiery gier trzeciego tygodnia marca (15-21.03)
Wirtualny symulator życia. Jak zmieniało się The Sims na przestrzeni lat
Gracze Dota 2 zebrali ponad 25 tysięcy dolarów, aby naprawić samouczek

Czytaj dalej