Premiery gier 2021. Co nowego w marcu? Premiery 1-7 marca

2 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
premiery gier
Źródło: pixabay.com

W najbliższych dniach, na platformach Steam, PSN oraz Xbox Live pojawi się kilka ciekawych i obiecujących produkcji. Nadchodzące premiery gier to:

1 marzec - Foregone

Foregone to platformowa gra posiadająca elementy RPG. Produkcja cechuje się wysokim poziomem trudności, dlatego też będzie dobrą propozycją dla wymagających graczy. Podczas rozgrywki użytkownik zajmuje się eksploracją lokacji, które są wypełnione przeciwnikami.

Foregone

2 marzec - Maquette

Jest to gra logiczna przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby. Maquette to opowieść o perypetiach młodej zakochanej w sobie pary. Gra wyróżnia się wykreowanym światem, który przypomina nieco ten przedstawiany w malunkach M.C Eschera.

Maquette

2 marzec - Monster Jam: Steel Titans 2

Druga odsłona gry wyścigowej, w której główną rolę odgrywają potężne monster trucki. Produkcja umożliwia zabawę w trybie solo, a także multiplayer.

Monster Jam Steel Titans 2

2 marzec - Yakuza: Like a Dragon

Siódma odsłona cyklu od Ryu ga Gotoku Studio. W najnowszej części gracze trafią do miasta Yokohama, gdzie wcielą się w postać Ichibana Kasugi.

Yakuza Like a Dragon

3 marzec - Bang-On Balls: Chronicles

Bang-On Balls to platformowa gra 3D, w której zaimplementowane zostały znane internautom memy typu "countryballs". Gra polega na przemierzaniu przeróżnych lokacji inspirowanych historią. W rozgrywce na gracza czekają wyzwania oraz pułapki do pokonania.

Bang-On Balls Chronicles

4 marzec - Kill It with Fire

Jest to pierwszoosobowa gra akcji zawierająca dużo humorystycznych elementów. Gracz wciela się w pogromcę pająków, które eliminuje za pomocą przedmiotów codziennego użytku.

Kill It with Fire

4 marzec - Loop Hero

Loop Hero to produkcja 2D utrzymana w klimatach fantasy. Gra łączy ze sobą elementy gry strategicznej oraz karcianej.

Loop Hero

4 marzec - Mortal Shell

Mortal Shell to pierwsza gra studia Cold Symmetry. Produkcja przenosi gracza do mrocznego świata fantasy, gdzie musi zmierzyć się z wrogimi przeciwnikami. Główny bohater posiada jednak specjalną zdolnośc przejmowania ciała umarłych wojowników.

Mortal Shell

4 marzec - Ranch Simulator

Jest to sandboxowa gra będąca jednocześnie dobrym symulatorem prowadzenia własnej farmy. Produkcja daje graczowi dużą swobodę dotyczącą rozbudowy swojej farmy.

Ranch Simulator

4 marzec - The Climb

The Climb to kontynuacja symulatora wspinaczki pozwalająca na rozgrywkę VR. W najnowszej odsłonie gracz oprócz gór i jaskiń będzie miał do dyspozycji także ściany wieżowców.

The Climb

5 marzec - Harvest Moon: One World

Kolejna z gier o tematyce rolniczej. Harvest Moon to kontynuacja rozwijanej od 2007 roku serii produkowanej przez japońską firmę Natsume. W najnowszej odsłonie cyklu gracze otrzymują nowy bardziej zróżnicowany świat, a także kilka pomniejszych usprawnień.

Harvest Moon One World

6 marzec - Postal: Redux

Jest to uwspółcześniona wersja gry, która pierwotnie ukazała się w 1997 roku. Seria Postal jest znana wśród graczy, dlatego też remake pierwszej odsłony serii na pewno będzie cieszył się sporym zainteresowaniem.

Postal Redux

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Electronic Arts zrobi grę dla samoodtwarzających się meczów AI
Czy praca w grze wideo może być zbyt realna? GTA RP pokazuje, że tak
Gry 2021 - lista najlepszych premier ze stycznia i lutego

Czytaj dalej