Premiera Apple AirPods 3 coraz bliżej. Co nowego, co się zmieni?

22 Luty 2021 | Sebastian Kaniewski | Premiery
Apple AirPods
Źródło: Apple

W sieci pojawiły się już przecieki co do wyglądu nowej generacji bezprzewodowych słuchawek Apple. Model AirPods 3 będzie bazował na projekcie, który pierwotnie mogliśmy oglądać w droższym modelu AirPods Pro.

Użytkownicy nowych słuchawek Apple będą mogli skorzystać m.in. z systemu optymalizującego ciśnienie, który wcześniej dostępny był tylko w słuchawkach z serii Pro. Etui będzie różniło się od poprzedniej generacji słuchawek.

Apple AirPods 3 - czego możemy się spodziewać?

AirPods Pro 3

Apple postawiło na mniej prostokątne etui, z bardziej obłymi kształtami. Na przedniej obudowie akcesorium pojawi się z kolei mała dioda LED, która będzie wskazywała poziom naładowania słuchawek.

Słuchawki Apple AirPods 3 mają zapewnić nawet do pięciu godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Firma cały czas pracuje nad polepszeniem żywotności baterii, która jest kluczowym elementem produktu. W AirPods 3 ma pojawić się również obsługa dźwięku przestrzennego, która aktualnie dostępna była tylko i wyłącznie dla słuchawek z dopiskiem "Pro".

AirPods 3 - ciekawe jaka będzie cena

Premiera słuchawek Apple AirPods 3 może odbyć się jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. Wszystko wskazuje na to, że Apple przy premierze tego sprzętu nie zdecyduje się na organizację jakiegoś wielkiego eventu promocyjnego.

Największą niewiadomą dla fanów AirPods 3 jest jednak ich cena. Zobaczymy, czy Apple zdecyduje się obniżyć cenę AirPods Pro, by później wypuścić na rynek AirPods 3. Jak będzie naprawdę przekonamy się jednak dopiero po premierze słuchawek, czyli gdzieś około drugiej połowy marca.

Czytaj dalej