Wyciekła lista nowych gier na PlayStation?! Fani są zachwyceni i zacierają ręce na widok tych tytułów

PlayStation szykuje się do State of Play, a pokaz najnowszych gier może mieć miejsce nawet w najbliższych dniach. Takie doniesienia płyną od sprawdzonych informatorów, przez co należy uznać je za bardzo wiarygodne. W sieci pojawiła się już pełna lista gier, jaka ma zostać zapowiedziana. Wielbicie konsoli są pod wrażeniem tego, jakie tytuły pojawią się w najbliższych miesiącach.

Wyciekła lista nowych gier na PlayStation?! Fani są zachwyceni i zacierają ręce na widok tych tytułów
Podaj dalej

W co nowego będzie można zagrać na PlayStation?

Sony jeszcze milczy, ale w internecie aż huczy od tego, kiedy odbędzie się State of Play i jakie zobaczymy zapowiedzi gier. Szczegóły jednak najprawdopodobniej wyszły już na światło dzienne. Nick „Shpeshal Nick” Baker zaprezentował listę gier, która ma zagościć na prezentacji. Tom Henderson na łamach Insider Gaming nie wyklucza, że może to być prawda. Jego zdaniem współzałożyciel XboxEra mógł otrzymać przeciek.

Jakie tytułu mają zatem zagościć na najbliższym State of Play?

  • Rise of the Ronin
  • Death Stranding 2
  • Final Fantasy 7 Rebirth
  • Sonic Generations Remaster
  • Silent Hill 2
  • Nowe Metro
  • Judas
  • Until Dawn Remaster

Już na pierwszy rzut oka widać, że Sony postawiło na kontynuację wielu hitowych tytułów. Często jest to bardzo duże ryzyko, ale nie ma co się oszukiwać – gracze uwielbiają kontynuacje. Jeżeli gra trafiła już w ich serca, to z niecierpliwością wyczekują jej kontynuacji.

Sony okaże się mocnym konkurentem w tym roku dla Microsoftu?

Nie jest żadną tajemnicą, że Microsoft wraz z konsolą Xbox stawia bardzo wysoko poprzeczkę. Sony i jego PlayStation muszą raz po raz odpowiadać czymś ciekawym, aby pozostać w tyle i wciąż liczyć się na rynku. Eksperci są zdania, że dlatego postawiono na sprawdzone rozwiązania, a więc tytuły, które są znane, uwielbiane i każdy chętnie po nie sięgnie. Tym samym zrobią one odpowiednie wyniki.

.

Przeczytaj również