Walentynki z Larą Croft? W tym roku każdy może spełnić marzenie

Lara Croft to postać, której nikomu nie trzeba specjalnie bliżej przedstawiać. Choć od pierwszego tytuły Tomb Raider minęło już niemalże 30 lat, to do dnia dzisiejszego uważana jest ona za najpiękniejszą kobietę ze świata gier. Co ciekawe, ten tytuł otrzymała jeszcze gdy grafika była jaka była, a jej kobiece kształty nie były okrągłe, lecz kwadratowe i trójkątne. Mimo to do dziś nie znalazła się dla niej godna konkurentka.

Walentynki z Larą Croft? W tym roku każdy może spełnić marzenie
Podaj dalej

Remaster Tomb Raider tuż, tuż. Lara Croft powraca w odświeżonej wersji

W tym miesiącu, a dokładnie 14 lutego światło dzienne ujrzy Tomb Raider I-III Remastered! To zremasterowane wersje trzech pierwszych gier z serii, czyli tak naprawdę trzech najlepszych odsłon. A przynajmniej tak twierdzi większość graczy. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze planów na walentynki albo wie, że nie będzie ich miał, to warto zastanowić się czy to nie dobry moment, aby spędzić ten dzień  właśnie z Larą Croft.

Firma Aspyr Media nieprzypadkowo sięgnęła po pierwsze trzy tytuły sprzed lat. Do dziś uważane są one za kultowe i tak naprawdę to one przyniosły ogromny rozgłos tej grze. Później z tytułem było tylko gorzej, gdyż zaczęto go traktować jako produkt znoszący złote jajko. Gra wychodziła co roku, ale tak naprawdę nic nie dawała nowego i była tylko odgrzewanym produktem. Z tego względu gracze bardzo szybko odwrócili się od tytułu, a sprzedaż już przy piątej wersji znacząco spadła.

Po remaster będą mogli sięgnąć gracze PC, PS4, PS5, XONE, XSX i Switch. Wszystkie tytułu będą miały m.in. zupełnie nową grafikę, podmienione tekstury i lepsze oświetlenie. Jednakże na graczy czeka też niezwykle ciekawe rozwiązanie. Jeżeli ktoś nagle będzie chciał zagrać w ”stary” Tomb Raider i zobaczyć ”kwadratową” Larę Croft, też będzie taka możliwość.

Przeczytaj również