Tor Nurburgring w grze Forza Motorsport. Nie lada gratka dla każdego fana sportów motorowych

Forza Motorsport lada moment doczeka się aktualizacji, która zapewne przyciągnie rzesze nowych graczy. 5 lutego ma pojawić się tor Nurburgring, który jest jedną ze światowych ikon. Początkowo niemiecki tor miał pojawić się dopiero na wiosnę, ale Turn 10 Studios wykonało genialną pracę i gracze będą mogli jeździć po nim dużo wcześniej.

Tor Nurburgring w grze Forza Motorsport. Nie lada gratka dla każdego fana sportów motorowych
Podaj dalej

Niepokój w Forza Motorsport pójdzie w zapomnienie?

Gracze spodziewali się, że Nurburgring pojawi się na premierę gry w październiku ubiegłego roku. Nie brakowało zatem rozczarowania, że nie będzie legendarnego toru już na samym początku. Producenci znali oczekiwania graczy i zapowiedzieli, że na wiosnę niemiecki tor będzie. Dziś już wiadomo, że aktualizacja związana z jego pojawieniem się, nastąpi wcześniej.

To będzie niewątpliwie najważniejsza rzecz, jaka znajdzie się w najbliższej aktualizacji dla wielu graczy. Nie zmienia to jednak faktu, że będzie ona znacznie większa i czeka nas wszystkich dużo poprawek i przeróżnych nowości. Pojawi się m.in. opcja pominięcia praktyki bez konieczności jej rozpoczynania czy możliwość dodania zapisu między treningiem i wyścigiem. Dokładną listę zmian i nowości można znaleźć na oficjalnej stronie.

Forza jest genialna, ale dąży do perfekcji

Niewątpliwie gra Forza Motorsports jest przełomowym dziełem. Nic dziwnego, że dla niej oraz dla Forza Horizon wielbicie takiego typu gatunku gier, z ogromną ochotą kupują najnowszą konsolę Xbox Series X. Wszystko po to, aby wejść to wirtualnego motoryzacyjnego świata, który dla wielu wydaje się po prostu idealny i genialny.

Deweloper jedna wie, gdzie wciąż są pewne wady. Mowa m.in. o progresji samochodów, co jest na pewno tematem jaki należy jeszcze poprawić. Również poprawy na pewno wymaga sztuczna inteligencja, która będzie w niedalekiej przyszłości bardziej realnie oddawać rywalizację na torach.

Przeczytaj również