Terminator: Survivors zapowiedziany. Pierwsze wrażenia są niezwykle pozytywne

To może być jedna z ciekawszych gier, jeżeli chodzi o 2024 rok. Terminator: Survivors został zapowiedziany przez firmę Nacon, a zwiastun pozwala wierzyć w to, że będzie to nietuzinkowa produkcja na rynku. Fabuła gry będzie survivalem w otwartym świecie, osadzonym w uniwersum Terminatora.

Terminator: Survivors zapowiedziany. Pierwsze wrażenia są niezwykle pozytywne
Podaj dalej

Nadchodzi nowa gra z serii Terminator

Niemalże równe 40 lat po premierze filmu Terminator w sieci pojawi się gra, nawiązująca do tego tytułu. Dokładnie 24 października tego roku gracze będą mogli sprawdzić tytuł, który zapowiada się niezwykle interesująco. Fabuła oparta jest o pierwsze dwa filmy, zatem przeniesiemy się do początków ruchu oporu Johna Connora.

Główny bohater w grze na samym jej początku nie będzie wiedział o istnieniu Skynetu ani o zabójczych superkomputerach. Dopiero z czasem, będzie odkrywał krok po kroku wszystkie tajemnice. Producenci przygotowali wiele ciekawych rozwiązań, których gracz będzie mógł użyć w trakcie toczonym pojedynków.

Samą grę będzie można przejść solo lub w trzyosobowej kooperacji – co na pewno sprawi więcej frajdy. Głównym zadaniem w grze Terminator: Survivors przetrwanie i zdobywanie do tego niezbędnych przedmiotów, jak i rozwój własnej bazy. Zdradzono, że gra w dużej mierze będzie polegała na skradaniu się, ale gdy trzeba będzie walczyć, nie zabraknie emocji.

Tytuł ukaże się początkowo, jako tzw. wczesny dostęp na PC, ale w szybkim tempie ma zadebiutować na PS5 oraz Xbox Series X. Już dziś mówi się o tym, ze gra może okazać się hitem, nie tylko ze względu na fakt, że mowa o nawiązaniu to słynnego Terminatora.

Przeczytaj również