Od dziś F1 23 całkowicie za darmo! Subskrybenci Game Passa zacierają ręce

Wielbicie gier wyścigowych mają ogromne powody do zadowolenia. Od 18 stycznia 2024 roku, po nieco ponad pół roku od premiery gra F1 23 została udostępniona w usłudze Game Pass. Oznacza to, że jej subskrybenci będą mogli całkowicie za darmo brać udział w najszybszej serii wyścigowej. Formuła 1 z roku na rok cieszy się coraz większa popularnością i nic dziwnego, że sama gra znacząco na tym zyskuje. W ocenie graczy genialnie odwzorowuje ona realizm.

Od dziś F1 23 całkowicie za darmo! Subskrybenci Game Passa zacierają ręce
Podaj dalej

F1 23 za darmo w Game Pass

Codemaster rok po roku wydaje ulepszoną wersję gry F1. I trzeba przyznać, że z roku na rok jest to tytuł, którego na pewno producenci nie mogą się wstydzić. Gra już uważana jest za genialną, a nowe wersje tylko i wyłącznie jeszcze bardziej urealniają nam świat Formuły 1. Niewątpliwie ogromnym atutem jest to, że gra wydawana jest na licencji F1.

Oznacza to, że mamy odwzorowane w pełni wszystkie tory, na których ścigają się najlepsi kierowcy na świecie. Możemy również wcielić się we wszystkich kierowców, którzy na co dzień rywalizują w najlepszej serii wyścigowej, dołączając do jednego z ulubionego teamu. Nie można zapominać, że F1 23 pozwala również na stworzenie własnej drużyny i własnej postaci, która dołączy do serii. Warto wspomnieć, że sytuacja identycznie wygląda w F2, która także jest dostępna!

Gra tuż po premierze zebrała bardzo dobre opinie, co tylko powinno zachęcić do sprawdzenia tytułu. Oczywiście tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Serwisu OpenCritic poinformował, że średnia ocen wystawionych przez media branżowe wynosi aż 84 procent! Ale nie tylko dziennikarze i eksperci w branży chwalą grę. Również sami gracze wystawiają jej bardzo wysoką ocenę, co dla odbiorców powinno być najważniejsze.

W F1 23 znacznie poprawiono styl jazdy, który stał się bardziej łagodny i bardziej realny. Jedną z rzeczy, która zachwyca najbardziej jest niewątpliwie grafika, która przy dobrej karcie graficznej i ekranie czy mocnym telewizorze (w przypadku konsol) po prostu powala z nóg. Mało tego – w grze mamy dostępny tryb fabularny, który zaskakuje profesjonalizmem i tym jak kierowana jest postać.

Co jeszcze nowego czeka na graczy względem F1 22?

  • Droga do sławy 2 – nowy rozdział w F1 23
  • Zwiększona autentyczność – nowe tory Las Vegas i Katar, czerwone flagi, wyścigi o długości 35% dystansu i wiele więcej
  • F1 World – wykonuj wyzwania, rywalizuj o nagrody i zdobywaj modyfikacje w F1 dzięki nowemu systemowi postępów.

Warto sięgnąć po Game Pass

Game Pass to nic innego, jak biblioteka gier. Gracz wykupując abonament ma możliwość bezpłatnego dostępu do ogromnej ilości gier. Te można pobierać w dowolnym momencie, testować i ogrywać. W przypadku PC abonament kosztuje 39 złotych miesięcznie, a jeżeli chodzi o konsole Xbox gracze muszą zapłacić 62,99 złotych za miesiąc. W ostatnich latach cena usługi nieco podskoczyła, ale nieprzypadkowo. W usłudze jak widać pojawia się coraz więcej ciekawych tytułów, w dodatku w dość szybkim czasie. Nie brakuje również premier, które od razu można znaleźć w Game Pass.

Przeczytaj również