Nowy kolejny trop w temacie debiutu GTA 6. Potwierdzają się wcześniejsze przypuszczenia co do daty premiery gry

Coraz więcej sygnałów związanych z grą GTA 6 wskazuje na to, że premiera będzie miała miejsce nie tyle co w pierwszej połowie 2025 roku, ale w pierwszym kwartale. Za rok o tej porze zatem albo będziemy ogrywać już tytuł albo z niecierpliwością odliczać dni i godziny, to momentu jej pobrania.

Nowy kolejny trop w temacie debiutu GTA 6. Potwierdzają się wcześniejsze przypuszczenia co do daty premiery gry
Podaj dalej

Oferta pracy zdradziła termin debiutu GTA 6?

Gracze są niezwykle czujni i niczym detektywni rozczytują każde mniejsze sygnały. Tym razem uwagę zwróciła bardzo mocno oferta pracy, jaka pojawiła się ze strony Rockstar Games. Studio szuka testera do powstającej rosyjskiej wersji językowej gry. Szczęśliwiec, który otrzyma tę pracę podpisze kontrakt tylko na 12 miesięcy, czyli do marca 2025 roku.

Nikt raczej nie ma wątpliwości, że chodzi o testowanie gry GTA 6, która ukarze się na rosyjskim rynku. Chodzi zapewne w dużej mierze o napisy, dialogi, etc. Gry po tego typu testach ukazują się z reguły szybko, bowiem każda zwłoka czasowa wymaga kolejnych testów. Oczywiście nie jest to żaden wiążący dowód na to, że gra zadebiutuje szybciej niż myślimy, ale to kolejna wskazówka, że to właśnie ten termin jest brany pod uwagę.

Pierwszym dowodem na to, że gra ukaże się w pierwszym kwartale 2025 roku była informacja o tym, że Take-Two Interactive, firma-matka Rockstara, zakłada przychód na poziomie 8 miliardów dolarów do końca 2025 roku fiskalnego. Jest on niemożliwy bez debiutu GTA 6. Kolejny dowód na to, że gra jest coraz bliżej jest wezwanie pracowników do biur, którzy mogą tylko i wyłącznie tam pracować nad rozwojem produkcji. To jasny sygnał, że gra jest na ukończeniu.

 

Przeczytaj również